AFP

بشریت بی توجهی به طبیعت و بی احترامی به حیوانات باعث شده است که coronavirus همه گیر در جهان مشهور انگلیسی primatologist جین گودال ،

گودال که بهترین و شناخته شده برای دنباله-دنباله دار تحقیق در آفریقا نشان داد که ماهیت واقعی شامپانزه ها التماس برای جهان برای یادگیری از اشتباهات گذشته برای جلوگیری از حوادث آینده.

در طی یک کنفرانس تلفنی پیش از انتشار جدید نشنال جئوگرافیک مستند “جین گودال: امید” که 86 سال نیز گفت: هر کس می تواند تفاوت را.

چگونه شما مشاهده این بیماری همه گیر?

گودال: ما این است که بی توجهی به طبیعت و ما بی احترامی از حیوانات ما باید به اشتراک گذاری این سیاره با آن باعث شده است که این بیماری همه گیر است که پیش بینی شده بود پیش.

چرا که ما از بین بردن بیایید می گویند جنگل گونه های مختلف حیوانات در جنگل مجبور به نزدیکی و در نتیجه بیماری در حال تصویب از یک حیوان به دیگری و دوم حیوانات است و سپس به احتمال زیاد به آلوده کردن انسان به عنوان آن است که مجبور به تماس نزدیک با انسان است.

همچنین حیواناتی که شکار برای مواد غذایی فروخته شده در بازار در آفریقا و یا در بازار گوشت حیوانات وحشی در آسیا و به خصوص چین و فشرده مزارع که در آن ما ظالمانه جمعیت با هم میلیاردها حیوانات در سراسر جهان است. این شرایط که ایجاد یک فرصت برای ویروس ها به پرش از حیوانات در سراسر گونه مانعی برای انسان است.

آنچه می تواند ما را در مورد این حیوان بازار ؟

این واقعا خوب است که چین تعطیل زنده حیوانات وحشی بازارهای در توقیف موقت که ما امیدواریم دائمی و دیگر کشورهای آسیایی را به دنبال کت و شلوار.

اما در آفریقا از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای متوقف کردن فروش گوشت بوش از آنجا که بسیاری از مردم تکیه می کنند که برای معیشت خود را.

آن نیاز به مقدار زیادی از فکر دقیق در مورد چگونه باید آن را انجام, شما نمی توانید فقط متوقف کردن کسی به انجام کاری که آنها به هیچ وجه پول را به حمایت از خود و یا خانواده خود را, اما حداقل این بیماری همه گیر باید به ما آموخت این نوع از چیزهایی به انجام برای جلوگیری از یکی دیگر.

چه امیدی داشته باشیم ؟

ما باید به درک ما بخشی از جهان طبیعی ما به آن بستگی دارد و به عنوان ما آن را از بین ببرد ما در واقع سرقت آینده از فرزندان ما.

امیدوارم به خاطر این بی سابقه ای پاسخ مستندات است که رفتن در سراسر جهان بیشتر مردم را از خواب بیدار و در نهایت آنها می توانید شروع به فکر کردن در مورد راه آنها می توانند زندگی خود را زندگی می کند متفاوت است.

هر کس می تواند تاثیر هر روز.

اگر شما فکر کردن در مورد عواقب ناشی از انتخاب شما: آنچه شما غذا خوردن از کجا آمده است, آیا این باعث ظلم به حیوانات است که آن را ساخته شده از بخش کشاورزی — که بیشتر آن را — آن را ارزان به دلیل کودک کار برده آن را آسیب به محیط زیست در تولید آن از کجا آمده است و چگونه بسیاری از مایل بود در آن سفر, آیا شما فکر می کنم که شاید شما می توانید راه رفتن و ماشین خود را.

(همچنین در نظر بگیرید) راه هایی که شما شاید می تواند کمک به کاهش فقر از آنجا که زمانی که مردم فقیر هستند و نمی توانند این انتخاب های اخلاقی. آنها فقط باید به انجام آنچه آنها می توانند برای زنده ماندن — آنها نمی توانند سوال چه چیزی آنها خرید آنها باید خرید ارزان ترین, و آنها در حال رفتن به پایین قطع آخرین درخت زیرا آنها از جان گذشته برای پیدا کردن زمین که بر روی آنها می تواند به رشد بیشتر مواد غذایی است.

بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید در فردی ما زندگی می کند بستگی دارد کمی در مورد که ما که هستیم اما همه ما می تواند تفاوت را همه می.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im