بازیگر جین فوندا انتخاب کرده مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز به حمایت در طول سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

فوندا با اشاره به ساندرز’ افکار در تغییر آب و هوا به نیروی محرکه تصمیم او قبل از تمرین آتش اعتراض در لس آنجلس در روز جمعه با توجه به گزارش منتشر شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

“ما به یک آب و هوا جمهور در اتاق و تنها یک در حال حاضر که برنی ساندرز” فوندا گفت: خروجی قبل از اعتراض. “من به طور غیر مستقیم گفت من معتقدم که شما باید برای حمایت از آب و هوا نامزد.”

تصمیم به حمایت از ساندرز می آید بعد از هر دو دموکرات ایالت مینه سوتا ctq و دموکرات ایالت ماساچوست الیزابت وارن هر دو کاهش یافته و خارج از مسابقه است. فوندا گزارش اهدا پول به زنان را در مبارزات. (مرتبط: جین فوندا بازداشت در واشنگتن دی سی در حالی که اعتراض)

فوندا انتقاد قرار گرفته بود در ماه نوامبر برای اعتراض استراتژی از دستگیر شدن با بسیاری از گفته او این کار را انجام به تقویت حرفه ای خود را.

“کسانی که مردم همیشه قصد حمله به آن راه” او در آن زمان گفت. “بهترین راه برای حمله به یک هنرمند مشهور است که می گویند, ‘در اینجا او است انجام آن را برای خود افتخار و یا ارتقاء یا هر.”

“مهم نیست,” او اضافه شده است. “این افراد مهم نیست. مهم نیست. مردم خوب می دانند. من می تواند انجام بسیاری از چیزهای دیگر علاوه بر گرفتن وجود دارد. و من آنجا خواهم بود اگر آن را, برف, باران, sleeting طوفان مهم نیست. من قصد دارم وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت