جی قانونگذاران آدرس کنفرانس مطبوعاتی خارج K-الکتریکی در کراچی. عکس: Facebook/Jamaat-e-Islami کراچی

Jamaat-e-Islami (JI) در روز سه شنبه اعتراض گسترده بار ریختن برق و صدور صورت حساب سنگین در خارج از K-الکتریکی در کراچی و خواست نخست وزیر عمران خان به حداقل اطلاع از قطع برق در طول coronavirus بحران است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی JI رهبر حافظ Naeemur الرحمان گفت که تو که شکست خورده است به افزایش تولید برق هر یک توافق و با وجود گسترده ریختن بار از 12 تا 14 ساعت را دریافت می کنند هزاران نفر از روپیه ارزش اسکناس.

“ما خواهد بود, صدای مردم خواهد شد و تقاضای مقامات به لغو مجوز K-برقی برای ارائه” الرحمان تأکید کرد.

تاسف که تو که عمدا خاموش کردن گیاهان برای بهینه سازی آن سود JI نماینده مجلس گفت که برق ارائه دهنده “جایگزین سیم مسی با آلومینیوم سیم به صرفه جویی در پول”.

“نصب و راه اندازی سیم آلومینیوم رو به افزایش است ریختن بار [پس از آلومینیوم یک فقیر هادی برق از مس]” او اضافه شده است.

الرحمان نیز محکوم تامین سوخت توسط ملی برق قدرت قانونی (NEPRA) به K-الکتریکی است.

“[نخست وزیر] عمران خان تعطیل کارخانه های تولید فولاد و دادن Rs36 میلیارد دلار یارانه به K – برق [در عین حال],” الرحمان اشاره کرد.

در ضمن جی نماینده مجلس و عضو سند مجمع (MPA) Abdul Rashid در حالی که پرداختن به معترضان به شدت انتقاد کرد در آنچه که او نامیده می شوند که بی کفایتی و نگهداری می شود که این نهاد می آید و تحت نظارت دولت فدرال و دولت های استانی.

“وجود دارد قطع برق برای ساعت های طولانی در [تقریبا] تمام مناطق شهرستان” او شکایت کرده است.

جی قانونگذاران خواست که برای اجرای نیروگاه های برق در ظرفیت کامل به منظور کاهش ساعت های طولانی از قطع برق در این شهر و یا دیگری این حزب خواهد آمد تا با “طرح B” را به عنوان راه حل برای این مشکل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو