سی ان ان لنگر جیک Tapper توییتی یک حرکت شبیه چمچه زنی جمعه هل دادن به عقب در یک داستان ادعا روسیه در تلاش است تا دوباره انتخاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما خبری نیست آن را بر روی خود نشان می دهد.

“طبقه بندی جلسه توجیهی برای اعضای خانه” پیشنهاد کرد که روسیه در تلاش است برای کمک به تهمت برنده 2020, انتخابات, به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه. دق الباب را به عقب رانده و بر این اساس حرکت شبیه چمچه زنی از “امنیت ملی رسمی” است که او می داند.

“امنیت ملی رسمی من می دانم و اعتماد را هل در راه توجیهی/ODNI داستان گفته و دیگران با دست اول دانش موافقت با ارزیابی خود” دق الباب توییتی صبح جمعه. “‘چه بوده است در بیان این خبر این است که جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که روس ها در حال تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره. اما هوش نمی گویند که ” این مقام رسمی می گوید…” (مرتبط: گزارش ها از روسیه در تلاش برای دوباره انتخاب تهمت شد ‘Mischaracterized,’ رسمی می گوید)

این حرکت شبیه چمچه زنی ادامه داد: در دیگر موضوع در توییتر به طور چشمگیری کاهش در “سرب با جیک دق الباب.” در طول Tapper را نشان می دهد او به سادگی گفت که “بسیاری از چالش ها” در مورد دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) جلسه. دق الباب اضافه کرده “گفته شده است که بسیاری از افراد در این جلسه شگفت زده شدند هنگامی که briefer گفت که روس ها شده است و اولویت برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“برخی از مردم گفت که اطلاعاتی وجود ندارد. دموکرات ها و جمهوری خواهان همه موافق آنها می خواستند برای دیدن اساسی هوش زیر که” دق الباب ادامه داد: در هوا نیست با توجه خاصی که به نقل از او در توییتی نه که توییتر خود حرکت شبیه چمچه زنی بود از امنیت ملی رسمی.

تماشا کنید:

در ضمن Tapper به های خاص و مستقیم نقل قول در مورد وضعیت فقط ساعت زودتر در توییتر از امنیت ملی رسمی. این مقام گفت که این وضعیت “ممکن است mischaracterized” توسط شلبی Pierson, جامعه اطلاعاتی بریتانیا را تهدید اجرایی است. هیچ یک از این ویژگی های ذکر شده در هوا که در آن Tapper به جای آن به شدت عنوان خود را متضاد اخبار.

“رئیس جمهور ناراحت شد که او تا به حال به شنیدن در مورد هوش استنتاج از یک عضو از آمریکا و نه از جامعه اطلاعاتی. بنابراین او از مشترک با مگوایر در این فرآیند” دق الباب ” توییتر حرکت شبیه چمچه زنی خود ادامه داد.

سی ان ان لنگر اضافه شده که اطلاعات خود را نشان داد “به نظر می رسد بیشتر به این داستان خاص.” اطلاعات امنیت ملی رسمی نیست اختلاف “که روس ها (و دیگران) در حال تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا دوباره” دق الباب اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de