جیپور خاطرات

توسط اکسپرس سرویس خبری

پریانکا گاندی سریع دور شو
در میان شایعات از تبدیل شدن به یک Rajya سبها MP دبیر کنگره و ایالت اوتار پرادش در شارژ پریانکا گاندی Vadra لذت می برد آرام را با خانواده در پارک ملی Ranthambore. با توجه به جنگل مقامات او قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی از ماده پلنگ نوک پیکان و توله اش. Priyanka تلاش برای حفظ مشخصات پایین برای فرار از فیلمبرداران. وجود دارد یک شایعه در محافل سیاسی که او را نامزد دریافت جایزه از دو راجستان یا MP.

47 Divyang, ارتباط جنسی, گره خورده گره
در یک منحصر به فرد توده عروسی در Udaipur, 47 متفاوت-abled, ارتباط جنسی, گره خورده است گره در 34 سلطنتی جرم عروسی سازماندهی شده توسط نارایان Seva Sansthan. این زوج در زمان تعهد در برابر گرفتن مهریه با در نظر گرفتن بخشی در توده عروسی. بیش از 30 زوج تحت عمل جراحی اصلاحی شده اند و افاضه مهارت از طریق آموزش فنی و حرفه ای از Narayan Seva Sansthan. این سازمان همچنین استخدام یک زوج آنها را از نظر مالی مستقل است. Prashant Agarwal, رئيس جمهور, Narayan Seva Sansthan گفت: “زوج های که متفاوت-abled پیدا کردن آن را دشوار است به ازدواج با توجه به محدودیت های مالی و فیزیکی ، این است که ما مسئولیت اجتماعی به نیازهای همه زوج و آنها را ارائه می دهد یک راه حل برای رهبری یک زندگی عادی است.”

Maru Mahotsav به پایان می رسد در Jaisalmer
معروف جهان, Maru Mahotsav (صحرا جشنواره) برگزار شد در Jaisalmer. در این سال, بزرگترین, جاذبه یک هزار Langa Manganiyar هنرمندان که به نمایش در آخرین روز جشنواره است. گردشگران از سراسر دنیا برای دیدن این جشنواره شاهد آرایه ای از فعالیت های فرهنگی. یک مقام ارشد وزارت گردشگری رسمی گفت که این جشنواره تبدیل به گل سرسبد رویداد برای ترویج معروف جهان, کویر, گردشگری راجستان. جشنواره آغاز شد و با شکوه در صفوف منظم آغاز شده است که در گاندی Chowk در Pokharan.

برمر صنعتگر صحبت می کند و در دانشگاه هاروارد
روما Devi, یک هندی سنتی و صنایع دستی صنعتگر از برمر دعوت شده بود به دانشگاه هاروارد برای دو روز هند در کنفرانس به عنوان سخنران. او داده شد لوح تقدیر برای دستاوردهای او و نشان داده شده است به عنوان یک مثال درخشان از توانمند سازی زنان در هند است. در سخنرانی خود او صحبت در مورد توانمندسازی زنان. او همچنین برجسته منابع مختلف برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است. تاکید بر این واقعیت است که زنان از نظر ذهنی قوی او گفت: زمانی که زنان تصمیم به انجام آنچه آنها می خواهند جامعه شروع همکاری با آنها. او همچنین گفت: روستاها باید با توجه به زیرساخت های بهتر به خود پایدار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر