جهانگیر Tareen خرید خلیج فارس, Imperial کارخانه قند بالا بردن بسیاری از سوالات

اخبار/فایل

اسلام آباد/لندن: مدت کوتاهی پس از PTI به قدرت رسید, رقابت, کمیسیون پاکستان (CCP) در تاریخ 18 ژانویه 2019 تایید برنامه توسط AKT کارخانه قند که به دنبال به دست آوردن خلیج کارخانه قند است و تماما متعلق به جهانگیر خان Tareen یا JKT — به طور گسترده ای به عنوان یکی از قدرتمند ترین قند بارون از پاکستان است.

C. M. and M. A. M. صاحبان خلیج فارس شکر آسیاب فروش آسیاب به JKT برای برآورد حداقل قیمت Rs11.5 میلیارد به گفته کارشناسان صنعت. هیچ پول نوین با توجه به این بودجه فراهم شده است و هیچ دولتی موسسه در حال بررسی این فروش.

هفته قبل از فروش امپریالیستی کارخانه قند بود که مالکیت و کنترل شده توسط نوید شیخ نیز به فروش می رسد به JKT. در تاریخ 4 ژانویه 2019 در هیئت مدیره از امپریال کارخانه قند توافق برای فروش ویلا زمین و ساختمان در ملک موروثی زمین کارخانه و ماشین آلات و دیگر دارایی های این شرکت واقع در Karmanwala Tehsil فلیا منطقه مندی بهاءالدین با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط این شرکت است.

تخمین زده می شود که جهانگیر Tareen خریداری امپریال کارخانه قند برای حداقل قیمت Rs7.5 میلیارد دلار.

با توجه به خودی صنعت هر دو میلز شد از دست دادن گیری شرکت است که چرا صاحبان خوشحال بودند آنها را به فروش. آنها تا به حال هیچ ایده می دانید که چگونه آنها می تواند تبدیل به شرکت های سودآور است.

قند بحران و پس از آن پرس و جو

با توجه به اداره تحقیقات فدرال را (FIA) درخواست گزارش در مورد بحران در اوایل این ماه آن را روشن است که یک تعداد انگشت شماری از نخبگان سیاسی سود برده تا حد زیادی از تیز افزایش قیمت شکر در اوایل سال جاری هنگامی که قیمت مصنوعی شروع به پریدن کرد از Rs55 به Rs80 هر kilogramme. این گزارش همچنین نمایانگر آن است که دولت پنجاب نقش مهمی در تسریع بحران است.

بر روی کاغذ جهانگیر خان Tareen کنترل حدود 20 درصد از بازار شکر در پاکستان است.هنوز هیچ سازمان دولتی است و تا کنون مورد بررسی دامنه واقعی خود را سرمایه گذاری در صنعت قند. در حالی که FIA گزارش طول می کشد توجه داشته باشید از Tareen سرمایه گذاری در JDW (جمال الدین ص) گروهی که در آن او تا به 37 درصد سهم خود را در سرمایه گذاری های دیگر در کارخانه های تولید مانند امپریالیستی و خلیج کارخانه قند باید مورد بحث قرار نگرفته است.

وجود دارد به همین دلیل است که مهم است.

این FIA گزارش شده است نوشته شده توسط DG FIA Wajid ضیا — پاناما مقالات مشاهیر — متحده: “با وجود در دسترس بودن قوانین مربوطه هیچ داده ها در جوراب زنانه ساقه بلند شکر حفظ شده است. احتکار قند در سطح میلز نیز امکان به عنوان میلز بسیار زیادی godowns که در انبار نگهداری می شود می تواند پس از فروش.”

به عبارت ساده این به این معنی است که هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی وضوح که به عنوان شکر آسیاب شده دقیقا چه نقشی در مصنوعی باد قیمت شکر. بنابراین در حالی که FIA در واقع نگه جهانگیر Tareen گناه تا حد JKT منابع در صنعت است که پاک کردن آن دشوار است برای گفتن که دقیقا چه گناه او است.

در حالی که FIA گزارش آمده است که JKT نهایی ذینفع صادرات یارانه با 22 درصد از یارانه مقدار رفتن به او را با توجه به سرمایه گذاری در JDW آن اشاره نمی کند چگونه او بهره مند است از او دیگر مشابه سرمایه گذاری است.

این گزارش همچنین پرسش که آیا اعلام فروش و مقدار تولید از کارخانه قند هستند به این باور بودند که دولت پنجاب خود را می پذیرد که هیچ داده ها در جوراب زنانه ساقه بلند از قند موجود با آن است.

شکر پرس و جو گزارش اشاره می کند که حتی اگر پاکستان تا به حال مازاد حدود 2 میلیون متریک تن شکر در سال های گذشته یک کمبود مصنوعی ایجاد شده بود با پرداخت یارانه شکر برای صادرات که به ایجاد کمبود در بازار است.

با وجود هشدارهای متعدد که وجود داشته است بد محصول در سال گذشته دولت پنجاب به تصویب رسانده است یارانه Rs3 میلیارد دلار به صادرات شکر که تا به حال ایجاد کمبود در بازار داخلی است. نتیجه اجتناب ناپذیر این کمبود افزایش قیمت شکر توسط 30-40٪.

با انگشت اشاره در او JKT تا به جای سرزنش اعظم خان که در خدمت به عنوان وزیر به نخست وزیر عمران خان برای پناه دادن به یک انتقام گیری شخصی در برابر او. با این حال او هنوز برای اظهار نظر در مورد اینکه چرا او میلیاردها دلار سرمایه گذاری در از دست دادن-ساخت کارخانه قند درست پس از PTI تشکیل دولت است.

دادگاه عالی قبلا رد صلاحیت JKT از رقابت انتخابات برای بودن “نادرست”. JKT داشت به جرم تجارت خودی استفاده شخصی کارکنان به عنوان frontmen. حتی قبل از این که این کمیسیون به ریاست سابق سینگ دادگاه عالی رئیس دادگستری Wajihuddin احمد پیدا کرده بود Tareen گناه از خرید و فروش آرا در طول PTI را intraparty انتخابات است.

با وجود این واقعیت است که عمران خان به حال خود تشکیل کمیسیون عدالت Wajih لگد شد در حالی که جهانگیر Tareen گرفتن در حزب قوی تر شد.

حتی PTI وفادار و کارشناس حقوقی حمید خان گفته بود که Tareen که خراب شده و تغییر آن را از آنچه در آن اساسا شد.

گزارش نهایی از FIA است که به علت در مارس 25 سال 2020 است. نیشکر تولید کنندگان واسطه ها و عمده فروشان انتظار می رود که Tareen دیگر سرمایه گذاری در شکر را نیز به ارمغان آورد نور به ارائه یک تصویر واضح تر به به چه بازار به پایان رسید تا بودن تا توسط یک مرد قدرتمند که در نظر گرفته شده است بسیار نزدیک به نخست وزیر عمران خان.

Tareen و خانواده او تماس گرفته شد به نسخه خود را برای این داستان اما از پر کردن از این گزارش را در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در گذشته JKT است در دفاع از خود گفت: او را دستگیر کرده است سهم زیادی از بازار شکر به دلیل سالها کار سخت. او می گوید: وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در مورد آنچه که او انجام داده و رد انتقاد که او بهره مند از حمایت دولت یارانه اشاره آنها بهره مند همه از جمله خود رقابت و مخالفان سیاسی خود را.

خرید از دست دادن-ساخت کارخانه قند و تبدیل آنها سودآور لذا باید دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از کسب و کار خود فراست به جای هر گونه بی نظمی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im