جهانگیر Tareen چپ ‘شوکه’, Moonis Elahi پشت شکر استعلام کمیسیون توصیه های


PTI رهبر جهانگیر خان Tareen باقی مانده بود “شوکه” در ادعاهای ساخته شده در برابر او پس از تحقیقات از شکر تحقیق گزارش شده و امروز.

بر اساس این گزارش: “ممیزی تیم JDW کارخانه قند در بر داشت برخی از اطلاعات اضافی در مورد ‘SATTA’ از مصاحبه و همچنین به عنوان تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از کارگزاران پنجاب.”

“در طول مصاحبه خود با این تیم کارگزار آقای اسلم اظهار داشت که در ماه مارس سال 2020 او را اعدام کرده است به جلو معاملات از حدود 11,135 کامیون به مقدار Rs. 10,292,219,000 با JDW شرکت و اتحاد کارخانه های تولید شکر” آن را بخوانید.

برتر مشاور در پاسخگویی شهزاد اکبر اعلام کرده بود این گزارش در یک نشست خبری گفت: “[گزارش] تایید برتر longheld مشاهده است که تجار و بازرگانان در سیاست قرار داده خواهد شد کسب و کار برای اولین بار”.

در حالی که بحث در مورد یافته های اکبر شناسایی این آسیاب متعلق به شهباز شریف, خانواده, جهانگیر Tareen, Khusro بختیار برادر و Moonis Elahi و نشان داد که شش شکر آسیاب گروهها اقدام به عنوان “کارتل”.

او گفت که این شرکت متعلق به شهباز شریف خانواده درگیر در “دو گزارش”. در 2017-18 شرکت raked در سود اضافی از Rs1.3bn و در 2018-19 آنها به دست آورده Rs780 میلیون.

اکبر گفت: کارخانه قند متعلق به جهانگیر Tareen گروه مجرم شناخته شدند “دو صورتحساب” و “بیش از صورتحساب” را به عنوان به خوبی به عنوان “تخلف”.

صحبت از امور اقتصادی وزیر Khusro بختیار او گفت که او خواهر کسی است که صاحب یک کارخانه قند و او را نگه ندارد سیاسی ، “ما نمی توانیم درخواست Khusro بختیار برای استعفا از پست خود. پرس و جو آغاز خواهد شد در برابر هر کسی که به طور مستقیم درگیر است.”

او گفت: در میان کارخانه های تولید شارت است داد که متعلق به RYK ، Moonis Elahi است 34 درصد مالکیت ،

‘شوکه’

Tareen پاسخ به گزارش این جلسه گفت: “من شوکه شده در این نوع اتهامات کاذب مسطح در برابر من. من همیشه در حال اجرا یک کسب و کار تمیز. تمام پاکستان می داند که من همیشه پرداخت قیمت کامل برای تولید کنندگان است.”

“من نمی حفظ 2 مجموعه ای از کتاب. من پرداخت تمام مالیات من پشتکار. من جواب هر اتهام و توجیه IA,” او گفت:.

‘مقصر واقعی عمران خان’

به نوبه خود, PML-N جمهور Shehbaz Sharif گفت که این گزارش “چیزی جز باطل” و این که این کمیسیون ثبت نکرده بیانیه ای از “مقصر واقعی عمران خان”.

صحبت کردن در Geo News’ برنامه “سرمایه بحث” او گفت که “PM عمران است که در پشت رسوایی”.

“فرزندان من نام برده شده در گزارش پرس و جو نیست صادرات شکر.”

در ضمن PML-N ملک احمد خان گفت که دولت فدرال و دولت پنجاب نگه ندارد هر کسی مسئول برای ارائه یارانه ها.

“آنها تا به حال برای شناسایی آنهایی که مسئول [برای دادن یارانه] در این گزارش که آنها موفق به انجام,” او گفت: “به اقدام علیه کسانی که به غلط گزارش به نخست وزیر؟”

خان گفت که FBR (فدرال هیئت مدیره درآمد) دنبال شد و پس از مسائل مربوط به کارخانه قند و آنها “اشاره نمی کند” هر چیزی در مورد دو پرونده است.

“درخواست کمیسیون هدف اصلی بود برای بررسی, صادرات یک میلیون تن به ارزش شکر که آنها انجام نمی,” او گفت:.

او ادعا کرد که در طول Shehbaz دولت قیمت نيشکر بود و نه کاهش و نه بود قیمت شکر مجاز به افزایش است.

Moonis Elahi پشت بهداری

در واکنش به بیانیه پاکستان مسلم لیگ قائد (PML-Q) رهبر Moonis Elahi, در یک توییت گفت: “همانطور که قبلا اعلام نیستم درگیر در مدیریت نه من در هیئت مدیره از هر شکر آسیاب.”

“من به شدت به حمایت از پیشنهاد کمیسیون برای کنترل satta/گمانه زنی ها از جمله قوانین جدید برای کمک به دولت در کنترل قند دستکاری قیمت” او گفت:.

‘کمیسیون هدف این بود که با دقت اشاره کردن مخالفان

صحبت کردن در مورد سند استانی دولت سخنگوی مرتضی وهاب گفت که این گزارش که اکبر معرفی شده بر اساس “اتهامات کاذب”.

“درخواست کمیسیون در حال بررسی مسائل مربوط به سال 2019 و 2020,” وهاب گفت: “سال 2017 و 18 ذکر شد در TORs یا شاید آنها در حال تلاش برای صرفه جویی در برخی از افراد است.”

وهاب گفت که آنها باید رزرو اگر کمیسیون هدف این بود که “با دقت اشاره کردن مخالفان سیاسی”. “پنجاب به یارانه در 2019-20.”

دولت سند سخنگو گفت که این مرکز تا به حال “بلاول بوتو و مراد علی شاه” ترس و parametre از پرس و جو شد و در حال گسترش به طوری که واقعی مردم مسئول “نمی تواند” شناخته شده است.

“کسانی که مسئول این عمل باید دست به دستبند, اما آنها نیاز به شناسایی آنها. مرکز مجاز شکر صادرات نه سند” گفت: وهاب.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im