جهانگیر Tareen عضو مهم از PTI: شیخ رشید

وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید احمد. عکس: فایل

وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید احمد ” روز چهارشنبه گفت که جهانگیر Tareen شد یک عضو مهم از پاکستان تحریک-e-Insaf و هیچ حقیقت به گزارش شکاف بین او و نخست وزیر عمران خان.

“جهانگیر Tareen یک عضو مهم PTI. من فکر نمی کنم تفاوت وجود دارد بین او و نخست وزیر” رشید گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“PM عمران آن را روشن ساخته است او نمی خواهد یدکی کسانی که مسئول شکر و گندم بحران در کشور” رشید گفت. “در گذشته بسیاری به حال بهره مند از یارانه ها ارائه شده است. هنگامی که [قانونی] گزارش صادر خواهد شد در آوریل 25, همه چیز خواهد بود در مقابل همه.”

نخوری رسانه رشید گفت: رسانه ها فراموش کرده همه چیز در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور بود و به جای تبدیل توجه خود را به گندم و قند و شکر گزارش.

صحبت در مورد اقدامات انجام شده توسط راه آهن برای مبارزه با گسترش گفت: آنها تا به حال راه اندازی قرنطینه در هر ایستگاه. “به نظر نمی رسد این مستند را به سهولت توسط مارس 14. اگر مستند به پایان می رسد و پس از آن ما خواهد شد و 22 قطار.”

او اضافه کرد که او خدا را شکر به نخست وزیر و مشاور مالی برای یارانه ارائه شده به راه آهن. رشید بیشتر به اشتراک گذاشته شده است که یک مورد از coronavirus شناسایی شده است در یک کارگاه راه آهن در Mughalpura که در آن 10,000 کارگران کار می کنند.

“راه آهن تحمیل بیش از Rs1 میلیارد ضرر و زیان هر هفته,” او اضافه شده است.

در اوایل کنفرانس مطبوعاتی وزیر را رد کرده بود این تصور که وجود دارد در حال حاضر دو گروه در دولت پس از گزارش پرس و جو شد ،

وزیر گفته بود هر كس درگیر شد و در شکر و گندم بحران باید نمونه ،

او همچنین ادعا کرد که او برای اولین بار مطرح گندم و قند و شکر بحران اقتصادی شورای هماهنگی (ECC) و در جلسه هیئت دولت.

او افزود که اسد عمر نمی دهد یارانه را به هر کسی و اضافه کرد که Tareen تا به حال روابط گرم با نخست وزیر باقی خواهد ماند ،

“برتر بازی به عنوان کاپیتان و در حال تغییر موقعیت دونده به عنوان در هر کشور شرایط,” او گفت:, و اضافه کرد که کاپیتان می تواند تغییر فیلدینگ در هر زمان.


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de