جهانگیر Tareen تا به حال اسد عمر حذف شده از وزارت مالیه: فواد چودری

در انفجاری مصاحبه با VOA, وزیر علوم فواد چودری گفت: جهانگیر Tareen (L) تا به حال اسد عمر (R) حذف شده از وزارت مالیه. فایل عکس

اسلام آباد: وزیر فدرال برای علم و فناوری فواد چودری در یک مصاحبه جدید گفته جهانگیر Tareen تا به حال اسد عمر حذف شده از وزارت مالیه و اختلافات بین عمر Tareen و شاه محمود قریشی تحت تاثیر حزب زیادی است.

“وجود دارد مقدار زیادی از انتظار از PTI و عمران خان” چودری گفت: در مصاحبه با صدای امریکا. “عمومی بود نه انتخاب ما و یا نخست وزیر برای رفع آجیل و پیچ و مهره است اما برای اصلاح سیستم.”

“هنگامی که پاناما مورد حل و فصل شد من و چند نفر دیگر فرصتی برای صحبت با عمران خان و در آن زمان من احساس ایده های خود را بسیار روشن که آن را به اصلاحات” او گفت:.

وزیر افزود: “راه او گفت: رئیس وزرای تبدیل شده بود دیکتاتورها در سند و مالی کمیسیون جایزه وجود دارد باید همراه با پلیس, اصلاحات اصلاحات قضایی آن بسیار روشن بود که در آن زمان چه عمران خان چشم انداز بود.”

چودری گفت که یکی از مشکلات اصلی بود که اختلافات بین PTI ارشد رهبری که شامل عمر Tareen و قریشی. از این رو این سطح به یک خلاء سیاسی.

“زمانی که خلاء سیاسی ایجاد شد آن پر شده بود تا با افراد جدید بودند که نه از سیاست,” او گفت:. “هنگامی که خود را از تیم هسته ای بود آشفته آن پر شده بود با افراد جدید بودند که رک و پوست کنده نمی تراز وسط قرار دارد با ایده و نمی تواند و نمی باید از این ظرفیت به, یا,” او اضافه شده است.

این اختلافات تحت تاثیر این حزب بسیاری به خصوص طبقه سیاسی او اظهار داشت.

‘نواز شریف و بی نظیر بوتو منصوب افراد ضعیف’

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا نخست وزیر نمی توانید یک تیم با تجربه و یا اگر او مقصر بود برای راه او حاکم چودری گفت: این تیم انتخاب شد توسط PM عمران.

“هیچ رهبر مانند عمران خان در جهان اسلام. شما می توانید با او اختلاف نظر دارند اما در نگاه رهبری ترکیه است که غیر قابل قبول به غرب یا ایران و عربستان رهبری است که خود را در مجادلات. عمران خان تنها رهبر آورده است که جهان اسلام با هم,” او گفت:.

چودری ادامه داد: “من می توانم درک در مورد نواز شریف و بی نظیر بوتو که در زمان ضعیف مردم داد و آنها را در موقعیت های مهم بود چرا که آنها چشم انداز خود را برای انتقال رهبری [برای فرزندان خود],” او اضافه شده است.

“آنها تا به حال هیچ دیگر دید” چودری گفت PM عمران نیست مشکل مشابه دارند.

“بهترین مردم باید شده اند وجود دارد [منصوب به مواضع دولت] اما آن را تحت تاثیر قرار راه همه چیز بود,” او اضافه شده است.

‘JKT تا به حال اسد عمر حذف شده از وزارت دارایی’

وقتی پرسیده شد که چرا با وجود داشتن سیاسی ممکن است از قریشی Tareen و پرویز ختک در کابینه, همه چیز معلوم شد راه آنها علم و فناوری گفت: آنها تلاش کردند تا آنها را [Tareen و عمر] آشتی اما این نمی تواند اتفاق می افتد.

“هنگامی که [اسد] عمر شد, وزیر امور مالی [جهانگیر] Tareen او را حذف به عنوان وزیر دارایی. سپس هنگامی که عمر آمد [به دولت] او Tareen حذف شده است. به طور مشابه قریشی ملاقات Tareen به بحث اما هیچ چیز می تواند تحقق,” چودری گفت.

او افزود: “من نمی توانست درک کند چرا که دعوا اتفاق می افتد در احزاب اما من فکر می کنم دعوا داخلی بین این سه تا چهار رهبران نه تنها تحت تاثیر حزب بلکه کل طبقه سیاسی که قرار بود پس از آن گرفته توسط بوروکرات.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im