بیان اخبار سرویس

روپیه نگر: به دنبال در قدم به قدم از همایش ملی کنگره و PDP را در هشت فاز panchayat سنجی که انتخابات یک طرفه مسابقه. دولت و کنگره رئیس غلام احمد میر گفت: این حزب تصمیم گرفته است به مسابقه bypolls به عنوان بسیاری از رهبران بازداشت هستند و دولت است و اجازه می دهد که رهبران هستند که برای حرکت آزادانه.

“دولت است که اجازه می دهد سابق وزرای سابق قانونگذاران معاون رئیس جمهور و دبیران به طور کلی و منطقه رئیس جمهور به سفر در دولت است. حتی آنهایی که رایگان هستند مجاز هستند از هر نوع فضای سیاسی” او گفت:. میر گفت: این حزب را حمایت از کسانی که مسابقه در برابر BJP.

هشت فاز panchayat سنجی آغاز 5 مارس برگزار خواهد شد بر اساس. این اولین بار است که عمده انتخاباتی ورزش در J&K پس از انداختن وضعیت خاص است. ارشد PDP رهبر سابق MLC Firdous Tak گفت: این حزب است در یک موقعیت به شرکت یا تحریم.

تشریح این bypolls به عنوان “صرف تظاهر”, Tak گفت: مرکز و کمیسیون انتخابات جدی نیست و یا دیگری آنها را تهدیدی برای اولین بار از آزادی از بازداشت رهبران جریان اصلی قبل از برگزاری انتخابات ،
حتی به عنوان قدیمی parities در حال حاضر به بخشی از روند انتخابات تجار و بازرگانان با نفوذ ارشد, سیاستمدار و وزیر دارایی سابق الطاف بخاری در حال رفتن به راه اندازی یک حزب سیاسی جدید در اواخر این ماه. این گزارش تمرکز بر “اهداف دست یافتنی” و حرکت فراتر از ماده 370.
غلام حسن میر, وزیر سابق گفت: حزب جدید راه اندازی خواهد شد در سرینگر به زودی. منابع گفت: حزب جدید ممکن است نام یا ‘Apni حزب” یا “Aap Ki حزب’.

میر که یکی از اعضای موسس PDP قبل از شناور ساز و برگ خود گفت: حزب جدید را نمی خواهد کشمیر مبتنی بر حزب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو