شیون شیپورت اعلام هدف از 6 میلیارد دلار سرمایه برای زنان متعلق به کسب و کار ابتکار

شیون شیپور اعلام کرد کاخ سفید زنان توسعه جهانی و شکوفایی ابتکار هدف جدید از 6 میلیارد دلار سرمایه برای کسب و کار متعلق به زنان است.

“اداره ترامپ متعهد است تا اطمینان حاصل کند که زنان فرصت مساوی برای شرکت در اقتصاد در خانه و سراسر جهان دارند، ” اولین دختر روز پنجشنبه در بیانیه ای به روزنامه دیلی کالر مشترک شد. (مرتبط: روشن روشن سر زرق و برق دار زرد لباس دامن چیده)

او افزود: «ابتکار 2X W-GDP با هدف جدید 6 میلیارد دلار سرمایه برای حمایت از پروژه های متعلق به زنان، زنان و حمایت از زنان در سراسر جهان اقدام جسورانه ای انجام می دهد» “از طریق W-GDP، ما به موانع سیستمیک که زنان در جهان در حال توسعه با آن مواجه هستند، می رسیم.”  (مرتبط با: جشن تولد جشن تولد با بزرگتریناو به نظر می رسد به عنوان بانوی اول[اسلایدشو])

کمی پس از اعلام، چینگ تاچند عکس از رویداد مجازی روز که در آن او توسط مدیر عامل شرکت مالی توسعه بین المللی ایالات متحده آدام بوهلر به او ملحق شد، در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

امروز، افتخار می کنم که اعلام کنم که ابتکار 2X W-GDP سرمایه گذاری ما را به 6 میلیارد دلار سرمایه برای حمایت از کسب و کارهای متعلق به زنان دو برابر خواهد کرد، دختر اول نوشته او را شرح داده است.

“این سرمایه گذاری بیش از هر زمان دیگر مرتبط است، به عنوان #COVID19 چالش های جدید برای زنان کارآفرین و ترکیبات موجود ارائه می دهد، او افزود. “#WGDP”

در طول این رویداد، سخنرانان بر توانمندسازی اقتصادی زنان در آمریکای لاتین و کارائیب تمرکز می کنند در حالی که آنها چندین طرح را برجسته می کنند، از جمله، “شناسایی موانع و راه حل های فرصت های اقتصادی زنان
و “حمایت از توانمندسازی اقتصادی زنان در طول COVID-19 از طریق مداخلات، نوآوری ها، و فرصت های سرمایه گذاری،” در هر انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im