‘آن را نه تنها غیر قابل توجیه آن را نسل کشی’: PBS میزبان می گوید: ‘واقعی’ AG را بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن COVID پاسخ

PBS میزبان الکساندر Heffner ادعا شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus همه گیر شد “نسل کشی.”

Heffner ساخته شده ظاهر در MSNBC را “PoliticsNation” با Reverend Al Sharpton و گفت که “واقعی دادستان کل” خواهد بود بررسی رئيس جمهور در پاسخ. (مرتبط: مگان مک کین: فشار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس است ‘به مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمپین با شعار’)

تماشا کنید:

Sharpton آغاز کرد و این بخش را با این ادعا که تهمت باید گوش به کارشناسان زودتر با این استدلال که ما “ممکن است در مواجهه با اعداد و ویرانی” اگر رئیس جمهور تا به حال عمل کرده و سریع تر است.

“او است که در واقع مبارزه با زمانی که او اشتباه خود را با کارشناسان بهداشت و درمان,” Sharpton گفت.

“آره او انجام آن را از ابتدا” Heffner در پاسخ این استدلال که برگ برنده دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر به مبلغ “کشتار جمعی” و بدتر است. “شما بحث شد دادستان کل. اگر ما تا به حال واقعی دادستان کل در این کشور او خواهد بود بررسی و رسیدگی به پرونده این قتل کشتار جمعی — آن را از کجا بدست آن است که نه تنها غیر قابل توجیه است و نسل کشی. این شیدایی.”

“و مرگ و زندگی باید یک حزبی موضوع” Heffner به این نتیجه رسیدند. “اما ما کشف کرده ایم در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>