این فقط Covid-19. در اینجا چگونه کارشناسان توصیه شما آماده برای هر گونه فاجعه

فراموش نکنید دیوانگی در اطراف Covid-19 برای یک ثانیه و اجازه دهید بحث در مورد گسترده تر موقعیت های اضطراری و یا بلایای طبیعی است که می تواند بوجود می آیند. هر سال وجود دارد between40-60 بلایای طبیعی در ایالات متحده آمریکا, آتش سوزی جنگل ها و قطع برق زده کالیفرنیا برای بسیاری از پایان 2019 و اوایل سال 2020 است. هنوز هیچ دلیلی برای باقی می ماند و نا امید کننده و یا ترس در این نوع غیر معمول در موقعیت های اضطراری. با توجه به NIH (موسسه ملی سلامت) سایت در اینجا برخی از راهنمایی های مفید برای اقامت آماده برای یک فاجعه:

آماده با حداقل سه روز ارزش منابع

این ممکن است به نظر می رسد بصری اما NIH توصیه می کند که شما باید حداقل سه روز ارزش “غیر فاسد شدنی غذا, آب, کار, چراغ قوه قابل حمل با باتری رادیو و یا تلویزیون, باتری, داروهای ضد باکتریایی دست دستمال مرطوب یا ژل کیت کمک های اولیه, پول, فصلی, لباس و بهداشت لوازم.”

در حالی که من خوشحالم که به گزارش من در حال حاضر تمام کسانی که این همیشه صدق نمی. اگر شما شده اند در جوراب زنانه ساقه بلند در مسائل پس از آن شما ممکن است تنها نیاز به چند چیز اما در غیر این صورت شما باید در نظر به طور کامل آماده فله کیت بقا از بقا فروشگاه دنده مانند شیوع مقررات.

Four-Person 72 Hour Emergency Prep Kit(Photo via Outbreak)

چهار فرد 72 ساعت یک اورژانس دبستان کیت(عکس از طریق شیوع)

شیوع مقررات متخصص در قبل از تهیه کیت بقا به اطمینان حاصل شود که شما آماده برای هر یک فاجعه بالقوه

شیوع مقررات دارای مقدار زیادی از 72 ساعت بقا کیت که شامل بخش عمده ای از آنچه NIH توصیه می آیند و از قبل آماده شده deponding اندازه خانواده به این معنی که آیا خانواده شما دارای 2 نفر یا 10 نفر…شما می توانید مطمئن شوید که شما به اندازه کافی منابع!

هنگامی که شما یک کیت بقا و آماده هستند با لوازم, آنچه که باید شما انجام دهید ؟ NIH توصیه های زیر:

“انجام مانور تمرین بنابراین شما و خانواده خود را می دانید مکان امن در خانه خود را برای هر نوع اضطراری. تصمیم می گیرید که چگونه و که در آن خانواده خود را دوباره اگر از هم جدا شوند.”

“را انتخاب کنید خارج از دولت دوست و یا نسبی است که اعضای خانواده جدا شده می توانید تماس بگیرید به گزارش خود را به محل نگهداری و شرایط است.”

“یادگیری کمک های اولیه و CPR را از محلی صلیب سرخ فصل و یا دیگر سازمان های جامعه است.”

آموزش کمک های اولیه مهم است و طراوت مهارت های خود را در زمان عدم قطعیت باید یکی از اولین دوره از عمل (ببینید:https://dailycaller.com/2020/03/22/نیاز به-یک-کمک های اولیه-کارایی)

فاجعه در حال پیشرفت

(Photo via Unsplash)

(عکس از طریق Unsplash)

در حال حاضر آنچه شما باید انجام دهید اگر یک فاجعه در حال حاضر در حال پیشرفت ؟ برای یک, شما باید مطمئن شوید که شما دسترسی به آخرین به روز اخبار و دستورات مقامات محلی که آیا بیش از رادیو و تلویزیون را به گوشی خود را و یا منابع دیگر.

پس از آن deponds در فاجعه اما در طول یک فاجعه طبیعی از زمان اجازه NIH توصیه های زیر:

  • جدا از لوازم; خاموش کردن برق و گاز و آب اصلی شیر است. (ایمنی توجه داشته باشید: آیا تلاش برای دوباره نور گاز خلبان. تماس با شرکت ابزار.)
  • اگر زمان اجازه بالا بردن و یا حرکت مبلمان را به طبقه بالا.
  • کسی که در خارج از طوفان منطقه که در آن شما در حال رفتن.
  • قفل خانه را ترک.

اگر اطلاعات شما منجر به زیر که به جای تخلیه, پناه در محل است, بهترین عمل, مطمئن شوید که برای دور ماندن از درب های شیشه ای و دیگر به راحتی شکستنی وسایل و اگر قدرت از دست داده است و خاموش کردن لوازم اصلی برای جلوگیری از اتصال مسائل اگر/وقتی که قدرت بازسازی شده است.

آنچه شما باید انجام دهید پس از یک فاجعه ؟

(Photo via Unsplash)

(عکس از طریق Unsplash)


این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما اگر شما جان سالم به در برده فوری فاجعه وضعیت شما باید استراحت کنید و آرام باشید و شروع به ارزیابی خسارت. استرس این وضعیت ممکن است وزن شما و یا خانواده خود را برای یک مقدار نامعین و اقامت آرام و با هم ممکن است مفید باشد در کمک به آرامی همه چیز را با هم.

برای منابع بیشتر در مورد آنچه انجام در قبل ، حین و پس از یک فاجعه لطفا مشورت NIH سایت خودتان at:www.NIH.Gov

یک پیشنهاد برای خنک محصول یا معامله بزرگ است که شما فکر می کنم Daily Caller خوانندگان نیاز به دانستن در مورد ؟ ایمیل ما BrightBulb تیم در [email protected] این یک اسپانسر پست.

The Daily Caller اختصاص داده شده است به شما نشان چیزهایی که شما می خواهم و یا جالب پیدا کنید. ما همکاری با شرکت های وابسته به طوری که روزانه تماس گیرنده ممکن است سهم کوچکی از درآمد حاصل از هر خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>