‘این همه مزخرف’: Greg Gutfeld ریپ Coronavirus ‘روایت تحت فشار قرار دادند توسط رسانه ها’

رادیو فردا میزبان Greg Gutfeld انتقاد رسانه ها را روایت در coronavirus به طور خاص آنچه که او به عنوان توضیح داده شده تمرکز خود را بر روی موارد به جای نرخ مرگ و میر در طول یک بعد از ظهر سه شنبه مونولوگ در “پنج”.

صحبت کردن قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus مطبوعات جلسه Gutfeld ادعا که رئیس جمهور منتقدان نگاه “آنچه او می کند و می گویند:” آه من می توانم آن را انجام داده ام بهتر’ اما نمی ارائه هر گونه “واقعی” راه حل.

“فراموش نکنیم که آن را در نیویورک و نیوجرسی کانتیکات و ماساچوست که بدترین نرخ مرگ و میر,” روباه, اخبار میزبان گفت. “اینها دموکراتیک به رهبری متحده است. در حال حاضر نیوجرسی, نیویورک و کنتیکت آنها یک سوم از نرخ مرگ و 6 ٪ از جمعیت است.”

آن چهار متحده تنها چهار نفر به بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در هر یک میلیون جمعیت با توجه به Worldometers با نیویورک پیشرو در 1,781 دفاع کند گرفته شد. در حالی که شناخته شده موارد جدید باید شماره حدود 60000 هر روز با تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا تحمل فشار و میر گزارش شده اند وارد کردن از همه گیر اوج و ثابت شده است از اواسط ماه ژوئن در حدود 1000 یا کمتر در هر روز.

“هنگامی که شما این روایت را تحت فشار قرار دادند توسط رسانه ها و سپس آنها نظرسنجی روایت آنها فشار این روایت است که جمهوری خواهان و توسط اتصال مغلوب ساختن پیشی جستن مسئول بدی و سپس آنها نظرسنجی آن و می گویند: “آه, تعجب مردم ناراضی هستند با آن’ این دلیل است که شما در حال اجرا این “روایت” او گفت:.

تماشا کنید:

Gutfeld متهم کرد رسانه ها از انتقاد “درمان مانند هیدروکسی کلروکین” و “لذت ناقص مطالعات که گفت: آن کار نمی کند.”

“بنابراین چیزی که ما در مورد آموخته COVID است که تنها نهاد ساخته شده است که از آن بدتر این است که رسانه ها و چه مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به انجام است صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا” Gutfeld گفت. “و در حال حاضر او مهم تر از این کارشناسان است که ثابت شده اشتباه در بسیاری از چیزها از ماسک های اجتماعی فاصله به خاموش کردن.” (مرتبط: کریس والاس می گوید حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن است “پاسخ به سوالات’ در حالی که بایدن ‘آمده است نه از زیرزمین’)

“ما بزرگسالان هستند,” او به این نتیجه رسیدند. “ما می توانیم تعادل ریسک با سود و ریسک با پیشرفت. ما نیازی به سخنرانی هر روز در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند زمانی که شما نمی گفتن ما نرخ مرگ حق است ؟ هنگامی که شما فقط نشستن وجود دارد و به ما بگویید که چگونه بسیاری از موارد وجود دارد که شما نمی بحث در مورد اینکه آیا نرخ مرگ و میر در حال کاهش است. ما می دانیم که چه می کنند. ما می دانیم آنچه که روایت شده است و این همه مزخرف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>