‘آن را کاملا منزجر کننده!’: علامت گذاری مورگان وزد نانسی پلوسی برای تماس با خود را ماموران ضربت’

آداب و رسوم و گشت مرزی کمیسر Mark Morgan تخلیه چهارشنبه در مجلس نانسی پلوسی.

مورگان در پاسخ به Pelosi نظرات از چند روز قبل از آن — زمانی که او تا به حال با اشاره به فدرال اجرای قانون مقامات به عنوان “ضربت” و او گفت “فاکس و دوستان” میزبان Griff جنکینز که پلوسی نظرات رفته بود “راست به قلب است.”

تماشا کنید:

مورگان شروع به پرداختن به خشونت به طور کلی و گفت که سیاست نباید توجه به زمانی که آن را آمد به حصول اطمینان از ایمنی فیزیکی مردم است. (مرتبط: “غیر مسئولانه شعارهای’: CBP رئیس جمهور ‘False’ حملات از دموکرات)

“این است که در مورد تمایل به پیاده روی پایین خیابان و نگران نمی شود که نوزاد خود را در خود پرسه زن خواهید بود. که شما می توانید شرکت در یک مراسم تشییع جنازه و وجود ندارد برای رفتن به یک جنگ منطقه در پی” مورگان توضیح داد و گفت که آن را غیر قابل قبول بود برای دیدن سیاست در نظر گرفتن سابقه بیش از امنیت شهروندان آمریکایی است.

جنکینز با اشاره پلوسی را اشاره به “ضربت” به همراه دموکراتیک شهردار شیکاگو لری Lightfoot که صریحتر مخالف هر گونه کمک از ناروا “سربازان” با وجود این واقعیت است که او در شهر ویران شده است توسط سربازان ارتش در خشونت اسلحه.

“آنچه که واکنش مردان و زنان انجام اجرای قانون وجود دارد به کلمات شبیه به آن و چه به شما می گویند به او؟” جنکینز پرسید.

“من بیزارند. من بیزارند, Griff. نگاه تا کنون این سال, CBP فقط CBP به تنهایی ما از دست داده ایم 10 پرسنل 10 در حین انجام وظیفه. و برای او برای اشاره به کسانی که مردان و زنان به عنوان سربازان طوفان است — که — آن را کاملا منزجر کننده” مورگان ادامه داد. “آن را راست می رود به قلب چون من می دانم که شخصیت و من می دانم که این زنان و مردان که در حال قربانی کردن بسیار است.”

“هنگامی که خود را رهبران سیاسی هستند با استفاده از توهین به عباراتی مانند است که آن را فقط بی پروا و این نادرست است. این حرفه ای مدنی و قانون اجرای افراد که در خارج وجود دارد انجام کار خود را به حفاظت از این ملت بزرگ است. آنها سربازان طوفان” مورگان گفت.

مورگان در ادامه می گویند که مردم باید پرسیدن که چرا رهبران خود را در مخالفت با همکاری با رئیس جمهور تهمت مشترک هدف کاهش خشونت و ناآرامی در شهرهای خود انعقاد یک بار دیگر “سیاست این است که به جای در بالای امنیت عمومی. مردم باید خشم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>