آن را در مورد به دریافت وحشتناک و خود را متمم دوم حقوق

امروز پادکست ما بحث در مورد آینده له از awfulness انتظار می رود با این بیماری همه گیر کوروناویروس و راه هایی که دولت و کنترل اسلحه فعالان در تلاش برای تعطیل خود را متمم دوم حقوق در طول بحران با ادواردز از bearingarms.com.

گوش دادن به نشان می دهد:

اگر این مدل ها درست شمار تلفات ناشی از کروناویروس در مورد افزایش تصاعدی و این بهترین سناریو مورد. اما ما در حال از دست رفته یک مقدار زیادی از داده ها و اطلاعات است که می تواند کمک به مردم در مقابله با این بلندی تراژدی پس چرا ما گرفتن آن ؟ آنچه ما نمی گفت ؟ ما به آن را دریافت.

(مرتبط: Dr. Anthony Fauci دریافت جزئیات امنیتی میان تهدیدات)

سپس به بحث ما با ادواردز, سردبیر bearingarms.com در مورد زنده ماندن این بیماری همه گیر در روستاهای ویرجینیا بزرگترین ماه در اسلحه فروش چک پس زمینه در تاریخ و چه دموکراتیک فرمانداران و فعالان لیبرال در حال تلاش برای محدود کردن خود را متمم دوم حقوق در زمان دقیق مردم به آنها نیاز دارید بیشتر.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت حمل و نقل رایگان در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>