این زمان بسیار خوبی برای تماشای ‘سنگ’ با شان کانری و نیکولا کیج

این زمان مناسب برای تماشای “سنگ” اگر شما آن را تا به حال دیده می شود.

به دلایلی تصادفی، خودم را پیدا کردم که به فیلم سال ۱۹۹۶ با شان کانری و نیکلاس کیج فکر می کردم و بلافاصله می خواستم دوباره آن را تماشا کنم. (نقد و بررسی: ‘Westworld‘ فصل 3 به پایان می رسد با مرگ احتمالی شخصیت های متعدد)

طرح فیلم خیلی ساده است. یک ژنرال سرکش با بازی آد هریس و نیروهایش سلاح های بیولوژیکی را به آلکاتراز می برند و سعی می کنند تا زمانی که خواسته هایش برآورده شود، کشور را گروگان بگیرند.

کانری نقش یک افسر SAS را بازی می کند که روزی روزگاری در آلکاتراز زندانی بود و کیج نقش یک بیوشیمیست را بازی می کند که مسئول غیرفعال کردن سلاح ها است.

با هم بايد جلوي ژنرال را بگيرن . کم و بیش یک فیلم پخته شده تا پسرهای نوجوان بپرند و سر انفجارها فریاد بزنند.

با این حال، این یکی از باحال ترین فیلم هایی است که تا به حال خواهید دید. این با عمل لود, تعلیق, لحظات badass و بازیگران واقعا با استعداد غیر واقعی لود شده است.

من اولین باری که “سنگ” را دیدم بچه کوچکی بودم و صادقانه فکر می کردم باحال ترین چیز تا به حال است. احتمالا یکی از دلایلی است که من تا به امروز چنین طرفدار بزرگ نیکولا کیج هستم.

هر وقت به اولین خاطرات فیلم اکشنم فکر می کنم به «صخره» فکر می کنم.

بهم اعتماد کنين، رفقا. اگر شان کانری و نیکولا کیج را در “صخره” ندیده اید، پس باید بلافاصله این کار را انجام دهید. ميتوني بعدا ازم تشکر کني .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر