ITBP jawans یادگیری ماندارین برای شکستن از طریق مانع زبان در چین مرز

بیان اخبار سرویس

دهرادون: برای مقابله با مانع زبان در حالی که در برخورد با مردم چین ارتش آزادیبخش هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) راه اندازی کامل دوره زبان ماندارین برای افسران و سربازان از مرز نیروی پلیس.

“هدف این است که به ما آموزش افسران و سربازان کارآمد در زبان. این مفید خواهد بود در پل زدن شکاف ارتباطی کمک خواهد کرد که نیروهای مقابله با این وضعیت موثر” گفت: PS Papta مدیر آکادمی. مقامات آکادمی اضافه شده که ماندارین در حال تدریس به ITBP افسران و سربازان پس از گذشته چهار سال از جمله زبان تبتی. این شامل بیشتر سیگنالینگ آنها را به بازگشت به سرزمین خود و یا بیان آنها را وارد زمین هند.

تاسیس در موسوری در سال 1978 آکادمی ارتقا یافته است البته به تجهیز نیروی با زبان به طوری که آنها می تواند موثر مقابله با چینی ها در خط کنترل واقعی (لاک).

زبان چینی گروه آکادمی نونما البته به ارتقاء آن برای همه سربازان و افسران پلیس مرزی نیروی.

قبلا آموزش زبان ارائه شد به انتخاب آنهایی که در نیروی اما پس از Galwan حادثه تغییرات اضافه شده اند به بسیاری از مناطق از نیروهای درگیر در گشت زنی در طول لاک.

در جولای 17, ITBP رئیس S Deswal ملاقات Uttarakhand وزیر Trivendra سینگ Rawat به بحث در مورد مسائل مربوط به زیرساخت ها و دیگران در مناطق مرزی از دولت است.

این ITBP است حضور خود را در جلو پست در Badahoti و منا منتقل می کند. Uttarakhand سهام 350kms مرز با چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net