ایتالیا, شمالی شهر در قرنطینه پس از شیوع کروناویروس

یک ساکنان پوشیدن ماسک تنفسی فرنگی سبد خرید خود را پس از خرید در یک سوپر مارکت در فوریه 23, 2020 در شهر ایتالیایی از کسلپوسترلنگو زیر سایه یک کروناویروس جدید شیوع ایتالیا در زمان شدید مهار مراحل را به عنوان در سراسر جهان و نگرانی از این بیماری همه گیر spiralled. عکس: AFP

کدگنو: ایتالیا شمالی شهرستانها بریس برای یک هفته-طولانی قرنطینه اعصاب ده ها هزار نفر از ایتالیایی ها شروع به نزاع میان مردم محلی مواجه مستند اقدامات است.

دو نفر فوت کرده اند از این ویروس پس از جمعه و بیش از صد نفر در حال حاضر گزارش شده در ایتالیا بسیاری از آنها را حول این شهر کوچک کدگنو در حدود 70 کیلومتری جنوب شرقی میلان.

بیش از 50 ، 000 ساکنان در یازده شهر — 10 در لومباردی و یکی از همسایه منطقه ونتو — در حال حاضر چه صورت نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در روز شنبه می تواند در هفته های مستند.

مردم با پوشیدن ماسک های صورت در حال حاضر اندود شده تا در خارج از یک سوپر مارکت در شهر کسلپوسترلنگو, یک درایو 10 دقیقه از کدگنو در صبح روز یکشنبه.

خریداران ساخته شد صبر کنید و سپس مجاز به ورود در گروه 40 داخل فروشگاه به سهام تا در مقررات.

اگر چه یک زن در میان جمعیت عنوان ویروس گفتن خریداران دیگر آن “کشنده نیست” اگر به درستی تحت درمان با دیگران کمتر خوش مشرب.

“این غیر انسانی” گفت: یک مرد که نام او به عنوان سانته. “مبارزه با بیش از چهار ساندویچ سادگی منزجر کننده است.”

زن دیگری Emanuela گفته تلویزیون که ساکنان از جمله او بود و عصبی.

“من واقعا می ترسم ما در حال رفتن را از طریق یک وضعیت واقعا دشوار است گفت:” زن یک پرستار که در منطقه کار می کند.

افزایش عفونت

محاصره شد هنوز رتبهدهی نشده است ساخته و اتومبیل دیده می شود می تواند رانندگی در داخل و اطراف منطقه کدگنو و کسلپوسترلنگو اگر چه ماشین پلیس های گشت این منطقه است.

هنوز روشن نیست که چگونه مقامات تحمیل خواهد بود محدودیت های مسافرتی و آیا ساکنان هنوز هم مجاز به سفر از شهر به شهر در مناطق متاثر بدون فراتر بیرونی محدود می کند.

“ما در حال آماده سازی برای راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای مهار منطقه” و یک پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت و گفت که در ابتدا محیط خواهد بود باریک اما می تواند گسترش در طول زمان است.

“ما حدود ده پلیس جنایی تیم ها در اینجا, بنابراین هیچ چیز مربوط به این نوع از وضعیت است اما ما شده ایم به نام از بولونیا و تورین جنوا به دست” او اضافه شده است.

در حال حاضر قرنطینه به نظر می رسد تا حد زیادی وابسته به افراد و احترام به سیستم اما دولت گفت: کسانی که در نقض می تواند به صورت جریمه و حتی سه ماه در زندان است.

دولت همچنین گفت: ارتش آماده شد به مرحله در صورت نیاز به اجرای محیط.

روز یکشنبه رئیس حفاظت مدنی و بخش آنجلو Borrelli گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که هزاران نفر از تخت بودند در آماده در بازداشتگاه های نظامی و یا هتل ها به خانه قرنطینه و یا افراد بیمار در صورت نیاز.

تعداد کسانی که مبتلا به این ویروس در حال حاضر افزایش یافته است به 132 نفر از جمله دو نفر که درگذشت Borrelli گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>