ایتالیا coronavirus تلفات تاپ 4,000 نیویورک می پیوندد کالیفرنیا در مستند


گریم تلفات از coronavirus مرگ و میر در, ایتالیا, جهان, بدترین ضربه ملت رسید گذشته از 4000 در روز جمعه به نیویورک و دیگر ایالات آمریکا پیوست کالیفرنیا در سفارش مستند سعی کنید به همه گیر تحت کنترل است.

در حالی که عفونت های جدید بودند که شناسایی در اطراف این سیاره وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در مرکزی چین در شهر ووهان که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر با هیچ مورد جدید گزارش شده است.

ایتالیا reeled از بدترین حالت آن تنها-روز راهداری با بیش از 600 مرگ و میر, مرگ و میر در سراسر جهان را در نوردید گذشته 11,000 با تعدادی از افراد آلوده با شکوه 258,000 به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش.

دولت و بانک مرکزی ادامه داد: در همین حال به پرتاب مبالغ هنگفتی پول به نبرد اقتصادی امیدوار است که یک رکود اقتصادی جهانی می تواند به نحوی بود گریختم.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین تصمیم گیری توسط فرمانداران از نیویورک و کالیفرنیا به منظور ساکنان خانه بمانند اما گفت که او فکر نمی کنم در سراسر کشور مستند مورد نیاز بود.

“کسانی که واقعا دو باغ زمستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من فکر نمی کنم ما همیشه پیدا کردن (آمریکا-شبکه مستند) لازم است,” او گفت:, و اضافه کرد بینانه است که ایالات متحده “برنده” جنگ در برابر ویروس.

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد فرماندار ایلینوی دستور ساکنان غرب میانه دولت به ماندن در خانه و فرماندار کنتیکت انجام همان.

اقامت در خانه سفارشات قرار داده و سه شهر پرجمعیت ترین در ایالات متحده آمریکا — نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو — تحت مستند.

بریتانیا در حال سقوط در خط با همسایگان خود در اتحادیه اروپا نیز اعلام کرد محدودیت های سخت تر, گفتن, میخانه ها, رستوران ها و سالن های تئاتر به نزدیک و امیدوار کننده برای کمک به پوشش دستمزد کارگران آسیب دیده.

ایتالیا گزارش بدترین حالت آن روز تنها اضافه کردن یکی دیگر از 627 تلفات و مصرف آن گزارش کل به 4,032 با وجود تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ملت از 60 میلیون نفر در حال حاضر حساب برای 36.2 درصد از جهان را coronavirus مرگ و میر و مرگ آن میزان 8.6 درصد در میان کسانی که ثبت نام با عفونت است به طور قابل توجهی بالاتر از در بسیاری از کشورهای دیگر.

فرانسه روز جمعه گزارش داد 78 بیشتر مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات وجود دارد به 450.

– ‘امید’ –

در تشویق اخبار ووهان گزارش هیچ مورد جدید در 24 ساعت.

“ووهان فراهم می کند و امیدوارم که برای بقیه جهان است که حتی در شدید ترین وضعیت می تواند تبدیل به اطراف گفت: سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus.

ساعت زودتر کالیفرنیا در میان بدترین ضربه ایالات متحده با بیش از 1000 موارد و 19 مرگ و میر گفت: آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه.

ایالت نیویورک است که گزارش شده بیش از 7000 مورد و 38 مرگ و میر به دنبال کت و شلوار در صبح روز جمعه سفارش خود را نزدیک به 20 میلیون نفر برای انجام همان از یکشنبه شب.

“ما همه در قرنطینه در حال حاضر” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت.

ایلینوی صادر مشابه اقامت در خانه سفارش دهید.

“شمار موارد در ایلینوی افزایش سرعت سیستم بیمارستان خواهد بود, غرق, تجهیزات حفاظتی تبدیل خواهد شد کمیاب” فرماندار J. B. پریتزکر گفت.

“آنها در حال گرفتن قوی مراحل. من این را تحسین آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به کومو و فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom.

تهمت نیز جمعه اعلام کرد که ایالات متحده و مکزیک توافق کرده اند که برای محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز خود آغاز و در روز شنبه.

او گفت: این حرکت شبیه به یک اعلام کرد در حال حاضر با همسایه شمالی و کانادا و لازم بود برای جلوگیری از “گسترش عفونت به مرز ما عوامل مهاجران و به عموم مردم.”

در سراسر اروپا و دولت ادامه داد: به دقت اجرا مستند اقدامات به عنوان قاره مشهورترین بلوارها و میادین سکوت و خالی حتی به عنوان بهار گرم آب و هوا وارد شده است.

فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی گفت: مردم به ماندن در خانه را تهدید به جریمه در برخی موارد و بایرن شد اولین منطقه در آلمان به منظور مستند, اعمال محدودیت در بیرون رفتن برای دو هفته.

– ‘احمق’ –

فرانسه گفت: بیش از 4000 نفر جریمه شد و در اولین روز از آن در سلول و وزرای مارک کسانی که با شکستن قوانین به عنوان “احمقها”.

این اقدامات سختگیرانه دنبال قالب تعیین شده توسط چین به عنوان یک مستند اعمال شده در هوبئی استان که در آن ویروس پدید آمده به نظر میرسد که پرداخت می شود.

چین تعداد مرگ ثابت بود در 3,248 به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش.

اروپا در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از جهان مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

آمار و ارقام دقیق هستند, دشوار است, اما, به عنوان بسیاری از کسانی که مرگ رنج می برند از بیماری های دیگر و میزان عفونت نامشخص به دلیل عدم تست در بسیاری از کشورها است.

سایه این ویروس طول در سراسر آفریقا و خاورمیانه بیش از حد.

گابن تایید کشورهای جنوب صحرای آفریقا دوم شناخته شده مرگ در روز جمعه با موارد گزارش شده در سراسر آفریقا ایستاده در بیش از 900 و افزایش سریع است.

یک عضو گارد ملی بولیواری چک یک زن متوسط در خارج از بازار در کاراکاس ونزوئلا در مارس 20, 2020

در ایران هر دو رهبر ایران آیتالله علی خامنهای و حسن روحانی رئیس جمهور وعده داده شده این کشور خواهد غلبه بر شیوع — اما هنوز هم حاضر به پیوستن به بقیه جهان تحمیل سنگین محدودیت.

این بیماری همه گیر است و موجب ترس از رکود اقتصادی جهانی ضرب و جرح بازارهای سهام جهان و ارشاد دولت فشار هزینه های برنامه ای برای محدود کردن آسیب.

بانک های مرکزی ایالات متحده, ژاپن, انگلیس, کانادا و سوئیس پیوست نیروهای روز جمعه در تلاش برای نگه داشتن پول پمپاژ از طریق اقتصاد جهان است.

در ایالات متحده سناتور شروع مذاکرات بیش از $1 تریلیون اضطراری بسته محرک برای کمک به آمریکایی ها ویران شده توسط ویروس شیوع.

ما بسته — همراه با بانک مرکزی اروپا قصد خرید 750 میلیارد یورو در اوراق قرضه — دیدم بازارهای سهام در سراسر آسیا و اروپا دوباره بجای اول برگشتن در جمعه تجاری اما وال استریت به پایان رسید به شدت پایین تر است.

جهانی تقویم ورزشی, خرد توسط همه گیر هنوز یک رویداد مهم در آینده است که هنوز رتبهدهی نشده است به نام خاموش — بازی های المپیک مجموعه را در ژاپن در تابستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im