فاکس نیوز لنگر Bret Baier فشرده جناح اکثریت مجلس شلاق جیمز Clyburn در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقش در چندین اصلاحات که تاثیر این کشور آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

ظاهر می شود در روز سه شنبه “گزارش ویژه با Bret Baier,” Clyburn انتقاد تهمت اجرایی منظور در پلیس اصلاحات که خواستار ممنوعیت chokeholds و ایجاد بودجه برای کلید آموزش طرح های به عنوان رفتن “به اندازه کافی دور.”

تماشا کنید:

“من فکر می کنم که آنچه که ما باید انجام دهیم این است که حمله این فرهنگ است که همه ما می دانیم وجود دارد” Clyburn گفت. “این است که نهادی. آن ساخته شده بود بر دو رکن است که ما به نظر می رسد نمی خواهید به مقابله با. یکی بودن مردم سفید آمد به این کشور خود را که در اینجا در جستجوی آزادی در حال اجرا به دور از ظلم و ستم. تجارب افرادی که در اینجا در برابر خود خواهد شد, زنجیر, دستبند زده و به بردگی گرفته شده. و این دو واگرا ستون های این موسسات در این کشور شد و بر اساس آنها—بهداشت و درمان تحویل آموزش و پرورش اجرای قانون — تمام ساخته شده بر آنها.”

Clyburn گفت که پلیس “آغاز شده به عنوان برده گشت” و به نام هر چیزی را از حمله به “نهاد است که در تداوم این فرهنگ” یک “گروه کمک های اولیه بر روی این مشکل است.”

پس از Baier همچنین تصویری از جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بودجه در طول تاریخ سیاه و مدارس و ایجاد فرصت های مناطق و امضای اولین مرحله عمل Clyburn اصرار داشت که “هیچ یک از این درست است.”

“هیچ یک از این درست است؟” Baier تحت فشار قرار دادند.

Clyburn اعتراف کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “امضا” گام اول عمل کرد و آن را نوشته شده توسط دموکرات ها و پیشنهاد کرد که برنده نشده بود جزئیات بیشتر از آن.

“خوب رئیس جمهور را امضا کردند که لایحه اما Cedric ریچموند نوشت: خیلی بیشتر از این لایحه از رئیس جمهور تا کنون به عنوان خوانده شده,” او گفت:. “بنابراین من می دانم که چگونه است که لایحه رو انجام داده. Hakeem Jeffries نوشت که لایحه. این بچه ها مشغول به کار بودند در مسائل که در لایحه برای من نمی دانم که چگونه بسیاری از سال است. چرا ما سعی شده است به این کارها انجام می شود ؟ به طوری که آنها پیچیده شده و به قبض او پسر در قانون آمد و با مردم کار می کرد به این لایحه انجام می شود و رئیس جمهور آن را امضا کردند.”

“اما کنگره و او آن را” Baier گفت: بین تداخل.

“من می دانم که بهتر است …” گفت: Clyburn. (مربوط به: ‘آن را حذف مسابقه از معادله’: Greg Gutfeld جزئیات ‘ایده وحشتناک’ برای از بین بردن درک از نژادپرستی در پلیس)

“منظورم این است که دولت آن را انجام داد گفت:” رادیو فردا میزبان. “آن نیست که دولت اوباما که آن را انجام داد … این برگ برنده دولت با کنگره است.”

“من نمی آمد در اینجا به استدلال می کنند با شما” Clyburn گفت. “اما شما می توانید استدلال می کنند آن را اگر شما می خواهید به. این درست نیست و این تنها چیزی است که این رئیس جمهور می گوید که فقط درست نیست.”

“من درک می کنم” گفت: Baier. “اما شما به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هیچ اعتباری برای چیزهایی که سناتور” تیم اسکات گفته است که باید اعتبار.”

“به هیچ وجه” Clyburn اصرار داشت. “من نه چرا که او سزاوار نیست آن را. من به کسی اعتباری که شایسته آن است.”

به عنوان مثال از زمانی که او مایل به “را اعتباری که در آن اعتباری است که به علت” کارولینای جنوبی نماینده مجلس گفت: او به جورج دبلیو بوش اعتباری برای “آنچه که او انجام داد در آفریقا در مبارزه با ایدز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de