این احساس خوبی به نوشیدن آبجو دوباره در آب و

خانمها و آقایان من خوشحال تا اعلام کند من به ترک خوردگی باز آبجو سرد در گرم آب و هوا.

این گذشته جمعه دماهای جایی که من در آمار 87 درجه خارج است. با وجود این واقعیت که ما در وسط یک جنگ علیه coronavirus من نمی تواند مقاومت در برابر پر کردن کولر با برخی از یخ و پرتاب در برخی از ترد آبجو برای لذت بردن از. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

آن را اغلب در تاریک ترین زمان ها که ما باید به یاد داشته باشید آنچه که باعث می شود این کشور بزرگ است. نوشیدن آبجو در روز است که درست در بالای لیست.

من آمار خدمه با یک گروه متن در بیش از, اما من نمی توانستم اجازه دهید آنها را یک آبجو قبل از من گواهی آنها یخ سرد است. آن را چک کنید زیر کلیک کنید.

مردمی که اوج نر در سال 2020 به نظر می رسد. شما ممکن است آن را دوست ندارم اما این مرد ایده آل. آبجو ؟ بررسی کنید. نهنگ قاتل کولر ؟ بررسی کنید. “یلوستون” کلاه ؟ بررسی کنید. Wisconsin Badgers صندلی ؟ بررسی کنید. دیجیتال camo قنتد, ژاکت? بررسی کنید. آب و هوای گرم و خوب شرکت ؟ بررسی کنید.

آن واقعا نمی شود بهتر است در همه. این آزادی مانند این است که منجر به آزادسازی اروپا, و من شما را سر در گم می شود اگر من اجازه coronavirus من جلوگیری از نوشیدن آبجو. آن را به اتفاق می افتد.

لحظه ای ما را متوقف زندگی به عنوان ما می خواهم در حال حاضر ما از دست دادن جنگ به کوروناویروس. با امتناع از نوشیدن آبجو شما بیشتر یا کمتر تف کردن در صورت از تمام کسانی که قبل از شما آمد.

آیا شما می خواهید می شود که مرد ؟ فکر نمی کنم. گرفتن یک آبجو لذت بردن از آب و هوا به یاد داشته باشید که شما با آمریکا و به رسمیت شناختن این واقعیت زمانی که ما در حال مبارزه برای آنچه حق است پس ما هرگز شکست داد.

در حال حاضر لطفا ببخشید من چند آبجو در سمت چپ که کولر و آنها را به نام من بر روی آنها!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de