‘آن را نابود بدن من: اینجا چرا این سابق ترانس زن تاسف خود را جنسیتی انتقال

  • والت Heyer مادر بزرگ لباس پوشیدن او به عنوان یک دختر زمانی که او چهار سال یک حرکت او را “کودک آزاری است.”
  • Heyer تشخیص داده شد با جنس بیقراری, انتقال به یک زن و سپس انتقال به عقب. او می خواهد برای هشدار دادن به دیگران از خطرات ناشی از تشویق کودکان به شناسایی به عنوان یکی دیگر ،
  • “تاکید متقابل جنسيت/جنس هویت کودک آزاری و من شده اند در برخورد با عواقب آن در زندگی من برای 75 سال,” او گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

مردی که پس از انتقال به یک زن گفت: روند تخریب بدن خود را و آن است که “مطلقا غیر ممکن است برای هر کسی که به تغییر ذاتی خود را در شیمی” در مصاحبه با Daily Caller, اخبار بنیاد.

والت Heyer مادر بزرگ لباس پوشیدن او به عنوان یک دختر در یک لباس بنفش زمانی که او بین سنین چهار و شش Heyer گفت. هر چند Heyer توضیح داد که چگونه او در ابتدا لذت می برد اضافی و توجه او را از مادر بزرگ او را تصدیق او گفت: اقدامات بعد از آن باعث شد او را به تجربه gender dysphoria.

“تاکید متقابل جنسيت/جنس هویت کودک آزاری و من شده اند در برخورد با عواقب آن در زندگی من برای 75 سال” او هشدار داد. (مرتبط: چگونه کشیدن ملکه داستان ساعت گسترده در سراسر آمریکا)

Heyer تحت متقابل جنسیت و هورمون درمانی به دست آمده و جراحی تغییر جنسیت در سال 1983 در سن 42, او گفت:. این اتفاق پس از او تشخیص داده شد با جنس بیقراری که “شامل یک درگیری بین یک فرد فیزیکی و یا اختصاص داده شده جنس و جنسیتی که با آن او/او/آنها شناسایی” با توجه به آمریکایی انجمن روانپزشکی.

اگر او زندگی می کردند به مدت هشت سال به عنوان یک زن لورا Jensen, او گفت که او هنوز هم تا به حال بیقراری جنسیتی و در نهایت خودکشی شد. Heyer انتقال به یک مرد در سال 1999 و تحت روان درمانی به “حل و فصل شده مورد آزار جنسی و صلیب لباس پوشیدن و تأیید توسط مادر بزرگ من است.”

Photo courtesy of Walt Heyer.

والت Heyer به عنوان لورا جنسن. عکس حسن نیت ارائه میدهد از والت Heyer.

“از طریق کار سخت و موثر مشاوره روانشناسی, من حل و فصل این زخم از گذشته و تمایل من به عنوان یک زن از بین می رود,” او گفت: Federalist در ژانویه op-ed. “من دوباره به عنوان والت Heyer از نظر قانونی و اجتماعی حذف ایمپلنت و با حمایت از یک گروه از دوستان ساخته شده است زندگی من از نو و این بار روانی تمامیت.”

پس از خوش و خرم برای ازدواج 22 سال, او گفت که او احساس می کند موظف به اشتراک گذاشتن داستان خود را و دیگران هشدار می دهند. Heyer نوشت: کتاب “ترانس زندگی بازماندگان” اجرا می شود و وب سایت تغییر جنسیت پشیمانی در تلاش برای بالا بردن آگاهی در مورد افرادی که پشیمانی خود را انتقال.

نه تنها Heyer خود پشیمانی جنسیتی انتقال — او گفت که او مخالف است برای تشویق کودکان که ممکن است مایل به انتقال و به نام چنین تاکید “کودک آزاری است.”

Walt Heyer head shot. Photo courtesy of Walt Heyer.

والت Heyer سر شات. عکس حسن نیت ارائه میدهد از والت Heyer.

جنسیت گذار “کاملا غیر ضروری” Heyer توضیح داد به DCNF اشاره کرد که او خواسته های خود را ارائه دهندگان خدمات پزشکی کمک کرده بود او بررسی خود را به پریشانی روانی قبل از آنها انجام جنسیتی انتقال و به او هورمون درمانی.

“این ایده که شما می توانید خود را تغییر جنس/جنسیت یک حماقت” او توضیح داد. “آن را نابود بدن من باعث طلاق من به پایان رسید و من حرفه ای برای همه هیچ زباله در کل از زندگی من در طول 8 سال به عنوان لورا.”

“این است که مطلقا غیر ممکن است برای هر کسی که به تغییر ذاتی خود را در شیمی” Heyer اضافه شده است. “گفتن آنها را آنها می تواند عاطفی و روانی و حتی اجتماعی کودک آزاری بیش از بلند مدت. هزاران نفر هستند د-انتقال به این دلیل که آنها در تأیید هویت بود که آنها چه کسانی هستند. آن را ادامه خواهد داد به یک فاجعه برای سالهای زیادی را به آمده است.”

Heyer ذکر شده در مورد جیمز جوان و یک کودک شد که این مرکز به شدت مورد مناقشه و بحث تغییر جنسیت کودکان در اکتبر 2019. کودک, پدر, Jeff جوان گفت که پسرش خوشحال بود که یک پسر و نه تمایل به یک دختر.

اما جیمز جوان متخصص اطفال مادر و همچنین مشاوران و درمانگران که شهادت از جانب خود در دادگاه گفت که 7 ساله بود فراجنسیتی و بیان کرده بود به هر یک از آنها را که او خواست او بودند ،

“کمی جیمز می خواستم هرگز به یک دختر اما مادرش می خواست او را به” لونا,’ دختر” Heyer گفت: DCNF. “جیمز داستان اسیر این کشور به دلیل آن است که بسیار فاحش برای پدر و مادر برای تحمیل این در یک کودک است.”

Heyer استدلال در نوامبر 2018 op-ed به Federalist که کودک بود در یک “هویت کابوس” با اشاره به شباهت بین جیمز وضعیت خود.

“تا حدودی مانند جیمز, my cross-dressing رخ داده است تحت یک فرد بزرگسال است اما دور از مادر بزرگ من بود همه پسر بچه با مامان و بابا” Heyer نوشت: به Federalist. “هم درست مثل جیمز که من پیدا کردم راه من به دفتر جنسیت درمانگر که به سرعت آغاز شده و من نسبت به انتقال.”

Heyer همچنین اشاره کرد در خود op-ed که جیمز را گرفت و او را به یک جنسيت انتقال درمانگر است که تشخیص داده شود کودک با جنس بیقراری — تشخیص Heyer گفت: “مهم است.” (مرتبط: قوانین قاضی پدر می گویند در جیمز جوان جنس انتقال)

“برچسب زدن یک کودک با جنس بیقراری می تواند باعث یک سری از جسمی و روانی و عواقب آن برای کودک و قانونی انشعابات در جریان بازداشت مورد” او هشدار داد DCNF. “می توانید آن را اشتباه و جوان, جیمز, زندگی ناشدنی آزار.”

کودکان باید کاملا در آغوش “که به آنها” Heyer گفت: اما این بدان معنا نیست که “تشویق آنها را به ‘شناسایی در جنس های مختلف/مدل های که نیست که آنها چه کسانی هستند.”

“هیچ کس تا به حال بیولوژیکی قادر به رسیدن به یک تغییر جنس/جنسیت,” او اضافه شده است. “بهترین آنها می توانند انجام دهند این است که تقلید به عنوان یک کودک انجام می دهد.”

Heyer گفت که او مخالف است و به هورمون-مسدود کردن درمان به دلیل طولانی مدت آسیبی که هورمون سرکوبگران را با استناد به توقف رشد. داروی Lupron او گفت که شناخته شده است به علت پوکی استخوان و سازش هر دو سیستم ایمنی بدن و سلامت روان.

“هیچ کودک باید قفل را به یک ترانس, زندگی,” او نوشت: در یک Feb. 9 op-ed. “است که مراقبت های پزشکی.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im