نتانیاهو اسرائیل را در خود قرنطینه کارمند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus


اورشلیم: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل رفت و به احتیاطی قرنطینه در روز دوشنبه پس از یکی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان پیشکسوت برتر به دنبال یک دولت وحدت ملی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

نتانیاهو دفتر تاکید کرد که قرنطینه شد به شدت احتیاط به عنوان کهنه کار جناح راست نخست وزیر نشده بود در سال های اخیر نزدیکی به بیمار کارمند.

بیانیه ای از کنست اسرائیل پارلمان شناسایی کارمند به عنوان ریوکا Paluch نتانیاهو مشاور پارلمانی با اشاره به سه تاریخ او تا به حال شده است در ساختمان است.

بیانیه ای از نتانیاهو گفت که با توجه به “یک ارزیابی اولیه…وجود دارد بدون نیاز به نخست وزیر به قرنطینه می شود و به عنوان او را به تماس نزدیک با فرد و نه شخصا ملاقات با آن شخص است.”

“بیش از دو هفته گذشته دو تن از آنان هرگز در همان اتاق در همان زمان” به آن اضافه شده است.

این بیانیه همچنین اشاره کرد که “بررسی اپيدميولوژيک” در حال انجام است و نتانیاهو و “نزدیک خود کارکنان خواهد بود در حبس و تا (آزمون) تکمیل شد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>