ارتش اسرائیل حملات حماس ترور اهداف’ پس از پرتابه

یک توپ از آتش است که دیده می شود پس از یک حمله هوایی اسرائیل در خان یونس در جنوب نوار غزه در اوایل فوریه 10 سال 2020 است. عکس: AFP

اورشلیم: نیروهای اسرائیلی حمله به مواضع حماس از اوایل روز دوشنبه ارتش گفت: پس از شبه نظامیان فلسطینی تحت محاصره گفته اخراج یک پرتابه در دولت یهودی.

به “هواپیما و جت های جنگنده هدف قرار دادند و تعدادی از حماس ترور هدف در جنوب نوار غزه” یک بیانیه از ارتش اسرائیل گفت حماس “آموزش ترکیب و زیرساخت های نظامی” بودند در این حمله.

وجود دارد هیچ گزارشی از غزه از تلفات و یا آسیب.

یکشنبه شب یک پرتابه راه اندازی شد از غزه در جنوب اسرائیل تحریک آژیر حمله هوایی و ارسال هزاران نفر به پناهگاه.

سخنگوی شورای منطقه ای در Shaar Hanegev فقط در شمال شرقی غزه گفت: پرتابه ظاهرا باز میشه.

حملات فلسطینی ها افزایش یافته و پس از 28 ژانویه که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر چشم انداز خود را برای حل نزاع اسرائیلی-فلسطینی — برنامه بصورتی پایدار و محکم رد رهبری فلسطینی ها در کرانه غربی و غزه.

آن را عطا اسرائیل تعدادی از آن طولانی-برگزار اهداف از جمله کنترل کامل مورد مناقشه بیت المقدس و یک چراغ سبز به ضمیمه تمام شهرک ها و دیگر بخش هایی از کرانه باختری است.

در مقابل فلسطینی ها خواهد بود ارائه شده دولت در بخش های باقی مانده از کرانه غربی و غزه.

فلسطینی ها در غزه محاصره حکومت حماس, راه اندازی, موشک, خمپاره و بالن تقلب با مواد منفجره در جنوب اسرائیل در نزدیکی صورت روزانه از این طرح رونمایی شد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>