اسلام آباد Aurat مارس به پایان می رسد به طور ناگهانی پس از سنگ-pelting حادثه

این Aurat مارس در اسلام آباد آورده بود به توقف ناگهانی در روز یکشنبه هنگامی که miscreants آغاز شده pelting سنگ و همچنین پرتاب کفش و چوب در شرکت کنندگان ترک چندین نفر مجروح شدند.

با توجه به اخبار جغرافیایییک برقع چادری مرد دستگیر شد از محل.

این حادثه زمانی صورت گرفت که ماه مارس بود در مورد به پایان رسیده است. برخی از مردم برداشته و یک پارچه پارتیشن نصب شده برای حفاظت از شرکت کنندگان و نفوذ تظاهرات.

در طرف دیگر از پارتیشن های ضد اعتراض شده بود در جریان است.

پلیس و سازمان در تلاش برای کنترل این وضعیت به خشونت ادامه داد: برای افزایش, باعث مردم را به ترک نابهنگام. Geo News فیلم نشان داد آجر بزرگ پهن مورد در جاده ها علاوه بر کفش و سنگ.

به گفته خبرنگار ما بیش از 2000 نفر جمع شده بودند به منظور بالا بردن صدای خود را برای مشارکت اقتصادی زنان در برابر تغییر جنسیت, تجاوز به عنف و نام دولت را به اقدام در برابر تبدیل مجبور و تضمین حقوق اقلیت.

در سرب تا ماه مارس در این کشور باقی مانده بود تا حد زیادی تقسیم بر سر اینکه آیا یا نه این مراسم باید برگزار شود و بحثهای داغ در میان مشاهیر و سیاستمداران و جامعه مدنی به طور یکسان بودند در گرفت.

Pemra صادر کرد, مشاوره, درخواست کانال های تلویزیون را به خودداری از پخش ‘مبتذل/محتوای نامناسب’ با استناد به Pemra قوانین و همچنین دستور دادگاه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de