پلیس اسلام آباد می گوید نمی تواند ثبت نام پرونده سینتیا Ritchie


اسلام آباد: پلیس اسلام آباد حاضر به ثبت نام یک مورد در برابر ما شهروند و وبلاگ نویس سینتیا سحر Ritchie که متهم به بالا PPP رهبری از تجاوز به عنف و آزار و اذیت.

گزارش فرستاده شده بود از بنی جشن ایستگاه پلیس به جلسات اضافی قاضی دادگاه در این زمینه است. PPP رهبر Waqas عباسی تا به حال ارائه درخواست برابر Ritchie برای ساخت نامناسب ادعا می کند در مورد نخست وزیر سابق بی نظیر بوتو در توییت های خود را.

در این طومار ذکر شده بود که شهروند ایالات متحده ارسال شده توهین آمیز توییتهایی.

پلیس گفت که اگر هر اقدام لازم است در برابر ریچی پس از آن به اداره تحقیقات فدرال باید مشورت شود.

سپس دادگاه احضار نهایی استدلال از هر دو طرف در جلسه بعدی و موکول مورد تا ژوئن 24.

قبلا پلیس اخراج کرده مورد ظ توسط Ritchie در برابر سناتور رحمان ملک بیش فقدان شواهد.

در روز پنج شنبه سینتیا ریچی نقل مکان کرده بود دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) در یک پیشنهاد برای جلوگیری از FIA از ثبت نام یک مورد در برابر او.

در دادخواست Ritchie گفته بود که FIA باید متوقف شود از تشکیل پرونده یک پرونده خود را به عنوان او تا به حال نه مرتکب هیچ جرم و جنایت است.

در گذشته جلسات اضافی در منطقه و جلسات قاضی (ASJ) جهانگیر Awan تا به حال به کارگردانی FIA برای ثبت یک مورد در برابر ما وبلاگ نویس است.

در آن دو صفحه حکم دادگاه گفت: ما تا به حال وبلاگ نویس را تکذیب کرد که او ایجاد این صدای جیر جیر در رسانه های اجتماعی.

“جرم محسوب شده و مرتکب مشمول پکا عمل 2016 و FIA صالح برای بررسی این موضوع در مطابق با قانون است. تحت شرایط این برنامه بدینوسیله پذیرفته و FIA است که به کارگردانی ادامه در مطابق با قانون در انجام استعلام و در صورت وجود مواد کافی ثبت نام FIR” منظور بخوانید.

در یک پیام ویدئویی در اوایل این ماه Ritchie را متهم کرده بود که ارشد PPP رهبر سناتور رحمان ملک از تجاوز به عنف و گفت که این حادثه اتفاق افتاده در سال 2011 هنگامی که الطیر وزیر کشور.

ریچی نیز ادعا شده که دو نفر دیگر از جمله نخست وزیر سابق یوسف Raza Gillani بود “بکارت” خود را در یک جداگانه مناسبت.

او اظهار داشت که حوادث رخ داده در سال 2011 زمانی که PPP در قدرت بود و زمانی که مالک شده بود یک وزیر ارشد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im