پلیس اسلام آباد ثبت نام مورد در برابر کسانی که مورد حمله قرار Aurat مارس

پلیس در صحنه می رسند پس از Aurat مارس است حلیم با سنگ

اسلام آباد: به پلیس اسلام آباد در روز دوشنبه ثبت نام اولین اطلاعات گزارش (شاه) در برابر 12 شناسایی و 300 تا 400 افراد ناشناس برای حمله به Aurat مارس تظاهرات در اسلام آباد شب گذشته.

در جشن روز جهانی 2020, Aurat برگزار شد که در سراسر شهرهای مختلف این کشور در روز یکشنبه. وضعیت تبدیل زشت در اسلام آباد که Aurat مارس بود حمله کردند و با سنگ و چماق توسط گروه بزرگی از مردم است.

با توجه به صنوبر دیگر مارس برگزار می شود به طور همزمان در طول Aurat مارس انجام شد بدون اخذ هیچ اعتراض گواهی از مقامات.

مورد ثبت شده بود پس از معاون کمیسر اسلام آباد, محمد حمزه Shafqaat گفت در توییتر است که دولت را با ثبت یک شاه در برابر کسانی که مختل Aurat مارس در روز یکشنبه.

این Aurat مارس در اسلام آباد در روز یکشنبه خدشه دار شد توسط یک سنگ-pelting حادثه که در سمت چپ چند نفر مجروح و دیدم دستگیری یک برقع چادری ،

چند نفر از شرکت کنندگان در مارس شروع به پرتاب سنگ در تجمع در مقابل اسلام آباد پرس, باشگاه, باعث مردم را به عجله خروج از محل.

این حادثه زمانی صورت گرفت که ماه مارس بود در مورد به پایان رسیده است. برخی از مردم برداشته و یک پارچه پارتیشن نصب شده برای حفاظت از شرکت کنندگان و نفوذ تظاهرات.

در طرف دیگر از پارتیشن های ضد اعتراض شده بود در جریان است.

پلیس و سازمان در تلاش برای کنترل این وضعیت به عنوان کفش و چوب نیز پرتاب به جمعیت توسط miscreants. Geo News فیلم نشان داد برخی از آجر پهن مورد در جاده ها به عنوان به خوبی.

بیش از 2000 نفر جمع شده بودند در اسلام آباد به منظور بالا بردن صدای خود را برای مشارکت اقتصادی زنان در برابر تغییر جنسیت, تجاوز به عنف و نام دولت را به اقدام در برابر تبدیل مجبور و تضمین حقوق اقلیت.

در سرب تا ماه مارس در این کشور باقی مانده بود تا حد زیادی تقسیم بر سر اینکه آیا یا نه این مراسم باید برگزار شود.

Pemra صادر کرد, مشاوره, درخواست کانال های تلویزیون را به خودداری از پخش ‘مبتذل/محتوای نامناسب’ با استناد به Pemra قوانین و همچنین دستور دادگاه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im