اسلام آباد را محکوم دهلی نو تلاش برای تغییر جمعیت شناسی از اشغال کشمیر

عکس: فایل

پاکستان روز پنجشنبه گفت: هند با استفاده از جامعه بین الملل تمرکز مداوم COVID-19 همه گیر با معرفی “جامو و کشمیر ساماندهی منظور 2020”.

در بیانیه صادر شده توسط وزارت امور خارجه بریتانیا روز پنج شنبه در اسلام آباد را محکوم و رد مقدمه ای از “جامو و کشمیر ساماندهی منظور 2020” تشریح آن تلاش برای غیر قانونی تغییر بافت جمعیتی کشمیر تحت اشغال هند (IoK).

FO گفت که منظور دیگری بود غیر قانونی گام به هند برای حل و فصل غیر کشمیری در سرزمین های اشغالی با تغییر اقامتگاه قوانین.

“این یک نقض آشکار قوانین بین المللی از جمله کنوانسیون چهارم ژنو,” FO سخنگوی گفت. این مقام افزود که هند اقدام ادامه از هند را غیر قانونی و یک جانبه مراحل پس از اوت 5 2019.

این سخنگو افزود که کشمیری در سرزمین های اشغالی “را outrightly رد قانون جدید به عنوان غیر قابل قبول است.”

“در واقع کشمیری هرگز قبول چنین آشکار غصب خود را به حقوق اساسی و تلاش برای تغییر خود شناسی و هویت متمایز گفت:” سخنگوی.

FO خواست سازمان ملل متحد و جامعه بین المللی را به “فوری ادراک” از عمل است. وزارت امور خارجه بریتانیا افزود که هند باید مانع از تغییر جمعیت شناسی از سرزمین های اشغالی و برگزاری دهلی نو پاسخگو برای آن مداوم نقض قوانین بین المللی است.

“در آن بخشی از پاکستان ادامه خواهد داد به برجسته هند تروریسم دولتی در IoK و آن محرومیت از آزادی های اساسی و مسلم حق تعیین سرنوشت کشمیری مردم گفت:” FO

FO اضافه شده است که مهم نیست که چه تاکتیک هند اعزام آن هرگز قادر به شکستن اراده کشمیری مردم است.

“جامو و کشمیر ساماندهی منظور 2020”

دولت هند روز چهارشنبه اعلام کرد مجموعه ای جدید از قوانین برای این سرزمین مورد مناقشه است که کمک های مالی اقامتگاه حقوق به شهروندان هند در منطقه است.

با توجه به الجزیرهکارشناسان و ساکنان از ترس است که آن را تغییر جمعیتی وضعیت مسلمان تحت سلطه خاک.

دوحه-بر اساس گزارش کانال که قانون اجازه می دهد تا کسانی که اقامت برای 15 سال در IoK و یا مطالعه برای هفت سال و به نظر می رسد در کلاس 10/12 امتحانات در موسسات آموزشی واقع در منطقه در حال حاضر واجد شرایط برای تبدیل شدن به اقامت دائم.

اعلام می آید نزدیک به هشت ماه پس از دولت هند محروم منطقه از آن محدود استقلال بود که حفاظت از این منطقه برای چندین دهه از تغییرات جمعیتی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>