رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در سال 2016 پس از اعلام جنگ علیه نهادی واشنگتن و “باتلاق.”

به “تخلیه باتلاق” ارسال شده است این کارت مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او پس از 2016 چرخه انتخابات و دلیل خوب است. شصت درصد از رای دهندگان آمریکایی بر این باورند این مهم است که به استعاره تخلیه باتلاق با توجه به یک سال 2018 نظرسنجی. اگر هر چیزی را در سال 2020 آمریکا کاهش در سراسر حزب ایدئولوژیک و خطوط آن را اجماع گسترده ای که این کارتل از لابی ویژه گروه های ذینفع و شغلی کارمندان باید خود را gravy train قطع.

برخی از محافظه کاران استدلال کرده اند که رئیس جمهور انجام داده است و نه به اندازه کافی برای تخلیه باتلاق در نظر گرفتن موضوع را با تاثیر از جارد کوشنر و Ivanka Trump در کاخ سفید نیز در حالی که سوژه متحرک از روبرو برخی از سنتی جمهوری خواهان تبدیل شده اند که با نفوذ در دولت است. دیگران استدلال کرده اند که رئیس جمهور انجام داده است و بهترین او می تواند با توجه به آشکار نهادی معایب او مواجه شده است. (مرتبط با: رئیس جمهور تهمت بزرگترین شکست شده اند و خود را نیروی انسانی اشتباهات)

مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است به طور قابل توجهی لرزش پس از تبرئه توسط آمریکا در دو مقاله از استیضاح. تنها چند روز پس از تبرئه رئیس جمهور سرنگون متعدد شاهدان در مرکز خود استیضاح انتقال هر دو ستوان سرهنگ الکساندر Vindman و برادرش یوگنی از شورای امنیت ملی به ارتش و شلیک اتحادیه اروپا سفیر گوردون Sondland خود را بیش از “سرکش” اقدامات است. علاوه بر این یک منبع نشان داده شده به تماس گیرنده که بیشتر تغییرات می توان به آینده.(مرتبط: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد الکساندر Vindman اوکراین متولد افسر ارتش در مرکز استیضاح پروب)

Vindman بخشی از امنیت ملی دولت است که تا حد زیادی مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن خارجی در انتخابات ریاست جمهوری در حالی که Sondland شد یک بار وفادار bundler که متوقف شد او پس از شهادت به خانه هوش کمیته که به اعتقاد او تهمت درگیر در عوض در طول خود را در حال حاضر-بدنام جولای تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

این حرکت بخشی از یک خانه تمیز کردن عملیات های صورت گرفته در شورای امنیت ملی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رئیس جمهور و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین را اخراج 70 اوباما-دوران کارکنان در شورای امنیت ملی پس از اوبراین در زمان و موقعیت خود را. دولت اوباما افزایش تعداد کارکنان شورای امنیت ملی به 200 و تهمت و اوبراین را ساخته اند آن را یک ابتکار عمل برای کاهش کارکنان پایین. اوبراین گفت: فاکس نیوز’ میزبان Laura Ingraham که اندازه فعلی شورای امنیت ملی شد “نفخ” و این که او می خواست برای کاهش کارکنان در نیم.

پاکسازی در شورای امنیت ملی است و خشم لیبرال ها در پایتخت کشور, اما این فقط نوک کوه یخ برای دولت تبدیل شده است که شناخته شده برای آن تاریخی گردش مالی. در بیش از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طریق اجرای سه ستاد دو به طور کلی وکیل و دو وزیر متحده است. برای مقایسه باراک اوباما تا به حال یک رئیس ستاد, یک وزیر خارجه و دو وکیل ژنرال در کل دوره دوم به عنوان رئیس جمهور.

WASHINGTON, DC - NOVEMBER 19: Lt. Col. Alexander Vindman, National Security Council Director for European Affairs, arrives to testify before the House Intelligence Committee in the Longworth House Office Building on Capitol Hill November 19, 2019 in Washington, DC. The committee is set to hear testimony during the third day of open hearings in the impeachment inquiry against U.S. President Donald Trump, who House Democrats say withheld U.S. military aid for Ukraine in exchange for Ukrainian investigations of his political rivals. (Photo by Shawn Thew - Pool/Getty Images)

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman ملی, شورای امنیت, مدیر امور اروپا می رسد به شهادت قبل از خانه هوش کمیته در Milan خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل نوامبر 19 2019 در واشنگتن, DC. (عکس توسط Shawn Thew – استخر/گتی ایماژ)

در یک مقیاس گسترده تر, 51 از بالای 65 موقعیت خود را در دفتر اجرایی رئیس جمهور (EOP) تغییر کرده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه سال 2017 با توجه به پیگیری انجام شده توسط چپ متمایل موسسه بروکینگز. بروکینگز یافت می شود که گردش مالی در مغلوب ساختن پیشی جستن “یک تیم” رسیده 82 درصد از رئيس جمهور در مراسم تحلیف. فکر می کنم تانک در مقایسه با گردش مالی در مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول به گردش در جمهور قبلی اولین نظر و مغلوب ساختن پیشی جستن بالاترین بود و پس از رونالد ریگان در 78% بیل کلینتون در حدود 75% و باراک اوباما در حدود 70 ٪ است. هر دو رئیس جمهور George H. W. و جورج دبلیو بوش تا به حال بیش از 60 درصد گردش مالی در آن موقعیت خود را در طول دوره اول. (مرتبط: Neil Patel: به دنبال به جلو به ناروا دوره دوم)

آخرین دور از خاتمه دادن که رخ داده است بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تبرئه مجموعه ای خاموش طوفان در واشنگتن دموکراتیک اعضای کنگره از جمله مجلس نانسی پلوسی را متهم کرد که رئیس جمهور به دنبال مجازات علیه کسانی که شهادت در خانه را استیضاح. این اخراج شدند و نسبت به برخی از تاریک ترین و فاسد ترین لحظات در تاریخ جهان به عنوان “شب طولانی چاقو” و “شنبه شب قتل عام” هر دو trended در توییتر در بخشهایی از کشور است. حتی چند سناتور جمهوریخواه اقدام به صحبت رئیس جمهور از شلیک Sondland با توجه به گزارش منتشر شده در اوایل این ماه توسط نیویورک تایمز. اما به تازگی جسارت رئیس جمهور موافق نیست. در حالی که لیبرال ها و حتی برخی از جمهوری خواهان نگران را تقبیح کرده اند گردش مالی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رئیس جمهور را گرفته اند و تا حد زیادی در آغوش هرج و مرج و حمایت بیشتر برای گردش در پایتخت کشور است.

REUTERS/Erin Scott

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی به نیروی هوایی یکی پس از نسکار دیتونا 500 در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا, ایالات متحده, فوریه 16 سال 2020 است. رویترز/ارین اسکات

نقطه عطف رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا چارلی کرک استدلال در اخیر نیوزویک مقاله ای که تهمت باید اجرا ناظران سیاسی در شکستن واشنگتن است. برجسته تهمت مدافع گفت که او معتقد است در بخش های دولت فدرال باید حرکت در خارج از پایتخت کشور و به کشورهایی مانند میشیگان کلورادو و اوهایو. کرک استدلال می کند که این کشورها بهره مند از فرصت های شغلی در ایالات متحده و نزدیکی از مقامات دولتی به مردم سیاست های خود را بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد بهبود اثربخشی و کارایی این بخش است. زمان تهمت متحد و سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon بارها اعلام کرده است که برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری است که در مورد “ساختارشکنی اداری دولت” با نام مستعار تخلیه باتلاق. (مرتبط: چگونه دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار به افزایش رئیس جمهور در سال 2020)

برخی از صاحب نظران در سمت راست و چپ حمله کرده اند تهمت به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای انجام مبارزات انتخاباتی خود وعده تخلیه باتلاق. اما نشانه هایی وجود دارد در حداقل قسمت بعد از دوره اول خود را که رئیس جمهور در حال رشد است راحت تر و قاطعانه در نقش خود به عنوان فرمانده. اخیر عصری کارکنان تغییرات در کاخ سفید نشان می دهد که تخلیه باتلاق می تواند دوباره بجای اول برگشتن به بالای مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار اگر او برنده یک دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de