این یک درمان برای COVID-19? در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد پلاسمای خون درمان

بیان اخبار سرویس

به عنوان COVID-19 همچنان به تاخت و تاز کشورهای سراسر جهان و تلفات سنگین مردم دعا دیوانه وار برای یک هدف درمان یا واکسن. هر چند خاص نوش دارو برای این بیماری هنوز هم به نظر می رسد بازی far cry وجود دارد امید.

پزشکان و دانشمندان در حال حاضر برخی از شواهد آزمایشی که کسانی که بدترین ضربه سارس CoV 2 می تواند به نفع از تزریق پلاسمای خون جمع آوری شده از دیگران که از بهبود عفونت است.

وجود دارد محدود شده است و شواهد بر این از چین, آمریکا و چند کشور دیگر و آزمایش های بالینی که در حال حاضر آغاز شده در برخی از قطعات برای ارزیابی چگونه موثر این روش در برابر عفونت است.

در اینجا ما توضیح دهید که اصل پشت درمانی و چگونه می تواند آن را به عمل قرار داده در هفته پیش رو به عنوان مبارزه با این بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد.

پلاسما چیست درمان است ؟

نقاهت پلاسما درمانی شامل transfusing خاص از اجزای خون از افرادی که از بهبود COVID-19-حداقل 14 روز پس از بهبودی کامل — به افرادی که بسیار بیمار با عفونت و یا حتی افرادی که در معرض خطر ابتلا به ویروس.

چگونه درمان کار می کند ؟

به عنوان بیماران را بدن دست و پنجه نرم کردن با سارس CoV 2 آنها تولید آنتی بادی به حمله ویروس. کسانی که آنتی بادی — پروتئین های ترشح شده توسط سلول های ایمنی به نام لنفوسیت های B — در پلاسما یا بخش مایع خون است که کمک می کند تا آن را لخته زمانی که مورد نیاز و پشتیبانی از ایمنی.

هنگامی که یک فرد تا به حال ویروس و بهبود آنها این آنتی بادی یا “سلول های حافظه” را در خون خود را در حال انتظار برای مبارزه با همان ویروس در صورت عود عفونت است. این آنتی بادی در هنگام تزریق به فرد دیگری با این بیماری تشخیص ویروس به عنوان “دشمنان” و کشتن آن.

در مورد رمان coronavirus, دانشمندان تخمین می زنند که آنتی بادی حمله خوشه در خارج از ویروس مسدود کردن ویروس از نفوذ سلول های انسانی و تکرار.

که می تواند به نفع از درمان است ؟

دانشمندان در حال برآورد است که نقاهت پلاسما می تواند موثر در درمان افراد مبتلا به شدید ترین نشانه های این ویروس است. آن را نیز امیدوار است که این درمان می تواند در جلوگیری از این بیماری از کسانی که در حد متوسط بیمار مبتلا به عفونت از رو به وخامت است.

است وجود دارد یک محدودیت به درمان است ؟

نقاهت پلاسما است, همچنین شناخته شده به عنوان منفعل آنتی بادی درمانی به این معنی است که در حالی که آن را بلافاصله می تواند با ارائه یک فرد با آنتی بادی برای مبارزه با ویروس کسانی که آنتی بادی فقط در یک دوره کوتاه از زمان در دریافت کننده بدن و در نتیجه امید دوخته است در خود بدن توانایی خود را توسعه دفاع در برابر ویروس. این است که بر خلاف دهنده مورد که در آن آنتی بادی ها در دراز مدت. هیچ شواهد قطعی نشده است اما برخی از virologists باید گفت که پس از آلوده و بهبود COVID-19 بيمار هرگز این بیماری دوباره.

چگونه بسیاری از بیماران را می توان با کمک یک پلاسما اهدا کننده?

تا کنون دیده شده است که یک فرد اهدای پلاسما می تواند تولید دو دوز خون کامپوننت های مورد نیاز برای انتقال. آن را نیز تخمین زده شده است که یک فرد تنها یکی از نیاز به انتقال خون به اندازه کافی آنتی بادی برای مبارزه با ویروس.

اتحاد پلاسما درمانی سعی شده است در COVID-19 بيمار در هند ؟

هیچ. پروتکل درمان برای بیمار بسیار COVID-19 بيمار در هند شامل ترکیبی ضد مالاریا مواد مخدر Hydroxycholoroquine و آنتی بیوتیک آزیترومایسین همانطور که از در حال حاضر. 21 عضو کارگروه مدیریت COVID-19 شیوع این است که با توجه به هدایت شورای تحقیقات پزشکی هند در آینده با یک پروتکل برای معرفی درمان در هند در شدید بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im