است تروریست های درگیر در حمله به سیک ها در افغانستان بود کرالا مغازه دار

توسط سرپرستان

دهلی نو: یکی از چهار تروریست های درگیر در حمله تروریستی در سیک ها در افغانستان بود 30 ساله مغازه دار که فرار کرده بود همراه با 14 جوان دیگر از کرالا برای پیوستن به دولت اسلامی (داعش) چهار سال پیش.

دولت اسلامی در روز جمعه منتشر شده یک عکس از ابو خالد al-Hindi یک حمله انتحاری جنگنده بود که در بخشی از چهار عضو تیم حمله کردند که یک سیک حرم در کابل به کشته شدن حداقل 25 نفر از اعضای کوچک جامعه اقلیت در افغانستان در روز چهارشنبه.

بالا گفته منابع al-Hindi شد محمد ساجد Kuthirulmmal یک مغازه دار از Padne منطقه Kasargod در کرالا بود که می خواستم در یک سال 2016 نیا مورد بود و یک قرمز اینترپل اطلاع برابر او.

مورد اشاره به یک پدر و مادر از کسرگد کرالا که تسلیم پلیس شکایت در ماه جولای سال 2016 حاکی از این است که او 30 ساله پسر Abdul Rashid گم شده بود همراه با همسرش Ayisha (سونیا سباستین) و فرزند برای تقریبا دو ماه پس از آنها رفته بود به بمبئی.

در حدود همان زمان 14 سایر موارد از دست رفته مردم از جمله ساجد ثبت نام کرده بودند توسط خود پدر و مادر و بستگان در ایستگاه پلیس همان منطقه است. تحقیقات مقدماتی نشان داد که افراد گم شده بود و سمت چپ هند برای پیوستن به دولت اسلامی عراق و سوریه (داعش) یک ممنوع پان تروریستی سازمان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | کابل gurudwara حمله: سفیر هند به افغانستان بازدید سایت, سهام و اندوه با خویشاوندان قربانیان

در طول این تحقیقات توسط کرالا پلیس نقش 29 ساله Yasmeen محمد زاهد ساکن Batla خانه Okhla جامع نگر, New Delhi اما در اصل از سیتمرهی منطقه بیهار به عنوان یک شرکت conspirator عبدالرشید نازل شد. او دستگیر شد و در آگوست 1, 2016 و پس از او ره در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی, دهلی نو در حالی که تلاش برای خروج هند برای افغانستان همراه با کودک خود.

همانطور که در کرالا پلیس Yasmeen محمد زاهد بود و به طور فعال کمک Abdul Rashid در فعالیت های خود از جمله افزایش بودجه برای حمایت از داعش. مورد تحویل داده شد به نیا پس از او بازداشت شد.

به نیا تحقیقات نشان داد که Abdul Rashid, Yasmeen و دیگران از 2015 درگیر در فعالیت های بیشتر به اهداف داعش در کرالا و مکان های دیگر از هند است. 15 نفر از جمله ساجد فرار کرده بود از کرالا هند برای پیوستن به این گروه تروریستی در ولایت ننگرهار در افغانستان است.

هر چند نیا فایل نیست یک بار ورق در برابر ساجد اما او ذکر شده به عنوان یک متهم و absconder در مورد.

اگر نیروهای ناتو و افغان ادعا می کنند که کشته اکثر اعضای داعش در ننگرهار منابع بر این باورند که این ممکن است فرار کرده اند. منابع گفت: Sajid به وضوح یکی از کسانی که موفق به فرار از صدمه ندیده از دست دادند.

ارتباطات تلفن همراه بین absconders با بستگان خود از طریق اینترنت مبتنی بر سیستم عامل رسانه های اجتماعی بهبود در جریان تحقیقات ثابت شده است که ساجد بود و ماندن در همان محل به عنوان یکی دیگر از داعش استخدام که در حال فرار از کرالا و تا به حال به عضویت گروه تروریستی همراه با عبدالرشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im