من ارزش خالص $1.5 میلیون ؟ من یک راز میلیونر ؟

خانمها و آقایان من می خواهم به آدرس برخی از اطلاعات نادرست شناور در اطراف در مورد من در اینترنت.

آن را به توجه من اوایل صبح روز شنبه وجود دارد که اتهامات در یک وب سایت است که من یک راز میلیونر. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

به طور خاص, من ارزش خالص اعتقاد بر این است به جایی در ballpark را از 1.5 میلیون دلار. من فکر کردم در مورد اینکه آیا یا نه من حتی می خواستم به این بحث اما من احساس می کنم که من به آمار در این توهین و ادعای نادرست در مورد ثروت و ارزش خالص.

من همیشه بسیار باز با شما بچه ها در مورد من یقه آبی, کشور, پسر, ویسکانسین, ریشه است. که در آن من می آیند از ما کار از آفتاب تا آفتاب پایین فقط به قرار دادن برخی از مواد غذایی بر روی میز و کمی پول در بانک.

آخرین چیزی که من هستم یک راز میلیونر و من لازم نیست و یا می خواهید برای ارتباط با ساحلی نخبگان و پر افاده افراد ثروتمند.

من از کجا آمده ما ضایعات به معنای واقعی کلمه همه چیز را داریم. زمستان سرد روز بلند و نوشیدنی ما دور شیاطین.

آیا این صدا مانند شیوه زندگی از یک مرد با میلیون ها نفر مخفیانه در بانک ؟ فکر نمی کنم. من کاملا با توهین با این ایده که من رول با افراد ثروتمند آمده از مقادیر بسیار زیاد از ثروت و یا هر چیز دیگری که از حوزه.

به عنوان کسی که تا به حال به سخت کار کردن برای هر اینچ از موفقیت من به شما قول می دهم که من در نهان به ارزش 1.5 میلیون دلار.

من یک مرد از مردم است. من یک plutocrat. من دورترین چیز از آن. زمانی که من فوتبال بازی نمی کنم نشستن در سوئیت با بچه ها که پرواز در جت خصوصی.

من نشسته در میان نشسته توده تشویق مست شادی. این چیزی است که من به دنیا آمده بود و این که چگونه من بیرون بروید.

بنابراین با وجود این بسیار غلط و کاملا مضحک ادعا می کند من نیستم به ارزش 1.5 میلیون دلار و من نمی مخفیانه باید پشته از پول نقد.

من یک انسان معمولی ساخت یک امپراتوری. جاده من سفر است که اغلب سخت و طولانی و تنهایی. این glitz و زرق و برق یک میلیونر است.

دفعه بعد شما در مورد دیوید Hookstead خالص ارزش به یاد داشته باشید این مقاله است. من فقط یک کارگر مرد مثل بقیه از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de