بیان اخبار سرویس

دهلی نو: هند”s بخش مخابرات است که فقط یک سنگ پرتاب دور از تبدیل شدن به یک duopoly پس از دیوان عالی کشور را رد کرد و اخرین درخواست برای رهایی از telcos در روز جمعه. حرکت مکان یک علامت سوال بیش از بقای Vodafone ایده (VIL) که بارها و بارها هشدار داده است که آن را نمی ممکن است قادر به ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن در غیاب امداد. VIL نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اگر VIL خروجی آن را ترک خواهد کرد فقط Bharti Airtel و اعتماد Jio موثر در رقابت پس از دولتی BSNL-MTNL باقی مانده در افسردگی. تحلیلگران می گویند VIL جریان نقدی و تعادل نشان می دهد که آن را نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به آن بدهی Rs53,000 کرور در یک بروید.

“توانایی ما در ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن بستگی به نتیجه مثبت از اصلاح درخواست ثبت در راس دادگاه و پس از آن از توافق با نقطه برای پرداخت در اقساط پس از مهلت قانونی و دیگر نقش برجسته,” VIL گفته بود فقط یک روز زودتر اعلام از دست دادن خالص از Rs6,439 کرور برای سه ماهه منتهی به دسامبر 2019.

وودافون ایده را ترویج گروه — Vodafone Plc و Aditya Birla گروه نیز به طور موثر اداره کردن هر بیشتر سرمایه تزریق در هند شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de