آن است که یک جرم به انجام بدون علامت تست?, Biocon رئیس بیانگر غم و اندوه

توسط PTI

بنگلور: بیوتکنولوژی صنعت جانباز Kiran Mazumdar-شاو در جمعه انتقاد از شورای تحقیقات پزشکی هند برای “اجازه” بدون علامت تست در تعداد زیادی تصریح می کند که افراد حق دارند بدانند که آیا آنها مثبت یا منفی برای COVID-19.

اجرایی رئیس بنگلور-دفتر مرکزی بیوتکنولوژی عمده Biocon Ltd گفت: با توجه به این حجم از کشور, افزایش تعداد موارد است که انتظار می رود زمانی که اقتصاد باز است تا پس از COVID-19 ناشی مستند.

او نگرانی ICMR نیست اجازه بدون علامت تست در اعداد بزرگ, او گفت:.

“کسب و کار در حال حاضر باز خود را به دفاتر و گیاهان و می خواهید مطمئن شوید که کارکنان از بازگشت به دانشگاه در حال منفی برای رمان coronavirus با توجه به او.

“برخی از آنها ممکن است مثبت برخی از آنها ممکن است حامل برخی از آنها ممکن است supercarriers. چگونه من می دانم ؟ چرا آنها (ICMR) جلوگیری ما از تست ؟ من درک نمی کنم. در همه جا در جهان آنها اجازه می دهد تست” Mazumdar-Shaw گفته PTI.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

“دولت ها اقدام به عنوان اگر آن را یک جرم به آزمون. آنها تقریبا ساخت آن را مانند که. آن است که یک جرم به آزمون ؟ خود را نه به این دلیل که به عنوان یک فرد, من می خواهم بدانم که آیا من مثبت یا منفی حتی اگر من بدون علامت است.”

از یک سو دولت نمی ذهن مردم اجازه می دهد که پرواز را به آزمایش می شود اما نمی شد اجازه مردم به کار تحت آزمون, او گفت:.

Mazumdar-شاو همچنین پیشنهاد triaging COVID-19 موارد به خفیف و مدیریت تخت بیمارستان به درستی.

اگر بیماران دارای علائم خفیف آنها نباید پایمال بيمارستان و باید با توجه به درمان در مراکز قرنطینه جایی که سلامتی خود را می دهند.

مردم تنها با (شکایات) و تنگی نفس و اکسیژن نیاز دارد باید به بیمارستان, او گفت:.

“شما باید برای تست بیشتر. تست شده بود تا آزاد است. بدون علامت تست شده بود تا آزاد است. و بیمارستان ها باید به مدیریت بیماران در یک تریاژ راه به طوری که آنها اصلا غرق” Mazumdar-شاو گفت.

“شما نمی توانید می گویند که در هر صورت مثبت است به زمین در بيمارستان. او همچنین تاکید کرد نیاز به آزمایش افراد بر اساس مشخصات خطر است.

“افراد در معرض خطر مشخصات نقشه را می توان به راحتی کار می کرد با دانستن اینکه چگونه اغلب فرد با استفاده از حمل و نقل عمومی فرکانس سفر خود را برای کار تعداد زیادی از مردم در محل کار و اگر او دیابتی و فشار خون بالا در میان عوامل دیگر.

عمومی کارگران به خصوص رانندگان اتوبوس و هادی و تحویل پرسنل خدمات باید تست شود به عنوان آنها در ارتباط با مردم بسیار” Mazumdar-شاو اضافه شده است.