توسط ANI

دهلی نو: راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) است که تمام مجموعه به معرفی سومین شرکت قطار که رفت و آمد بین بنارس و ایندور.

قطار — کاشی Mahakal اکسپرس — راه اندازی خواهد شد در فوریه 16. تجاری خود را اجرا آغاز خواهد شد از 19 مارس سال 2020 است.

این سریع تهویه مطبوع قطار اتصال سه Jyotirlinga – Omkareshwar, Mahakaleshwar و کاشی Vishwanath در کنار هم اتصال صنعتی و آموزشی مرکز ایندور و بوپال.

قطار خواهد عمل سه بار در هفته بین بنارس و ایندور از طریق اوجائین سانت Hiradnagar بینا, جانسی, Kanpur, Lucknow/Prayagraj و سولتنپور.

کاشی Mahakal بیان سومین شرکت قطار های مسافری در حال بهره برداری توسط IRCTC مصرف رو به جلو به ابتکار وزارت راه آهن به کار بیشتری از جمله شرکت قطار در کشور است.

که برای اولین بار از راه دور یک شبه سفر قطار IRCTC است بشود به ارائه یک میزبان از امکانات و خدمات به مسافران در هیئت مدیره از جمله کیفیت بالا و مواد غذایی گیاهی در روی بورد bedrolls و خدمات خانه داری و در هیئت مدیره خدمات امنیتی است.

هر مسافر سفر در قطار خواهد بود پوشش داده شده با تعریف بیمه مسافرتی lakh 10 تومان در طول سفر.

کاشی Mahakal بیان خواهد شد اولین قطار مسافربری از نوع خود را که وعده داده می شود یک سرویس کامل, یک شبه و سفر قطار با سطح بالایی از خدمات پردازنده تکمیل شده با منحصر به فرد اختیاری بسته های تور برای مسافران پوشش مذهبی, کسب و کار و همچنین به عنوان سایت گردشگری اوتار پرادش و, Madhya Pradesh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su