عراق و نمایندگان مجلس برنامه رای اعتماد برای دولت از ورودی PM


بغداد: عراق قانونگذاران در روز دوشنبه انجام خواهد داد یک رای اعتماد برای دولت نخست وزیر محمد Allawi بعد از این هفته به عنوان ما به نام ورودی های برتر برای محافظت از نیروهای خود را.

Allawi بود که به عنوان یک نامزد اجماع عراق تقسیم احزاب سیاسی در فوریه 1 به نام به حال برای یک شنبه, رای, زیر ماه از تظاهرات خواستار یک حکومت کامل تعمیرات اساسی.

درخواست خود را حمایت شد توسط سلف خود Adel Abdel مهدی معاون رئیس مجلس حسن Karim al-Kaabi و تندروی صدر که تهدید به سازماندهی تظاهرات انبوه در خارج از پارلمان مگر اینکه قانونگذاران Allawis دولت در رای اعتماد این هفته است.

نمایندگان مجلس تصمیم به برنامه رای گیری برای شنبه با توجه به بیانیه ای از پارلمان.

فعلی مجلس قانونگذاری عراق است بسیاری تقسیم شده در تاریخ اخیر با جناح اصلی تقسیم بیش از سرنوشت حدود 5,200 نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در یکشنبه خواست Allawi برای محافظت از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در اولین اساسی نظر ما در لیگ برتر پس از انتصاب خود را.

Pompeo گفت: او گفت: او با تلفن که ایالات متحده در حمایت از یک “قوی مستقل و مرفه” عراق است.

او “تاکید کرد عراق را موظف به حفاظت از ایالات متحده و ائتلاف دیپلمات نیروها و امکانات” سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus در بیانیه ای گفت.

Pompeo همچنین تاکید کرد “ضرورت است که با عراق دولت آینده باید برای پایان دادن به کشتار معترضان به دنبال عدالت برای کسانی که کشته و زخمی و آدرس نارضایتی های مشروع خود را,” او گفت:.

سخنان خود آمد و به عنوان یک معترض کشته شد یکشنبه توسط زنده آتش سوزی در میدان تحریر — قلب تپنده پایتخت جنبش اعتراضی.

پس از اعتراضات آغاز شده در ماه اکتبر حدود 550 عراقی کشته شده اند و 30000 نفر دیگر زخمی عمدتا معترضان. یک عکاس خبرگزاری فرانسه در میان کسانی که زخمی هفته گذشته به ضرب گلوله در پا توسط نیروهای امنیتی.

اما نیروهای امنیتی می گویند که آنها در حال پشت حمله به معترضان را سرزنش مسلح ناشناس.

افزایش تنش

ایالات متحده در ماه گذشته خشم رهبران عراق با کشتن بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در فرودگاه بغداد, حمله, به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک تخلف از عراق و حاکمیت و جرقه خواسته برای نیروهای ایالات متحده را ترک کنند.

تنش کرده بود افزایش یافت و پس از ایران مرتبط عراق شیعه و طرف مقابل باید بارها و بارها شلیک موشک در پایگاه های میزبانی ما نیروهای بیشتر حملات گزارش شده در هفته های اخیر.

ما رهبران در تمسخر عراق در اعتراض به سلیمانی کشتن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید تحریم های اقتصادی اگر بغداد اخراج این 5,200 نیروهای نظامی در کشور که پرتاب شد به هرج و مرج توسط 2003 حمله آمریکا که سرنگون دیکتاتور صدام حسین.

یک ائتلاف بین المللی مبارزه side-by-side با نیروهای عراقی در نبرد خسته کننده به سرکوب دولت اسلامی جهادی گروه خلافت اسلامی”.

Pompeo رد درخواست نخست وزیر مصر و مهدی برای ارسال یک هیئت به بحث در مورد خروج نیروهای نظامی گفت که بسیاری از رهبران عراق بخش خصوصی می خواهید ما نیروهای خود را برای ماندن.

Abdel Mahdi پایین پا در ماه دسامبر در صورت بی سابقه ای از تظاهرات ضد دولتی خواستار پایان دادن به فساد مستقل نخست وزیر و در مجموع دولت تعمیرات اساسی.

اما معترضان ناودان انتخاب Allawi به عنوان جانشین او کرد و گفت: این دو زمان سابق وزیر ارتباطات بیش از حد نزدیک به نخبگان آنها می خواهند برای دیدن سرنگون.

عراق نخست وزیر ترکیه در توصیف او در گفتگو با Pompeo به عنوان یک تبریک تماس بگیرید. وزارت امور خارجه نیست به صراحت ارائه تبریک می گویم اما توصیف Allawi به عنوان “نخست وزیر جدید.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de