ایران coronavirus تلفات موج به 107

کارکنان پزشکی در چرخ دنده محافظ توزیع برگه های اطلاعاتی به عراق مسافران بازگشت از ایران در فرودگاه بین المللی نجف در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. عراق مقامات بهداشتی اعلام کرد countrys دو مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید, یکی در بغداد و دیگری در مستقل کردی در منطقه است. / AFP / حیدر حمدانی

تهران: ملی ایران coronavirus تلفات رسید به 107 پس از این کشور گزارش شده 15 مرگ و میر بیشتر در روز پنج شنبه و گفت: این امر در حفظ و مدارس و دانشگاه ها بسته شده تا اوایل ماه آوریل است.

اما تعدادی از مرده می تواند بالاتر با توجه به شمارش در گزارش دولت خبرگزاری ایرنا.

اطلاعات جمع آوری شده توسط آژانس از دانشگاههای علوم پزشکی در سراسر ایران که از جمعه شب نشان می دهد حداقل 126 فوت کرده اند آن را به عنوان لیست تلفات در تهران و گیلان — دو تا از بدترین ضربه استان — به عنوان “ناشناخته”.

ایران در حال حاضر به حالت تعلیق در رویدادهای فرهنگی و ورزشی و کاهش ساعات کار در سراسر کشور است که یکی از بدترین آمار پس از چین است.

“مدارس و دانشگاه ها بسته خواهد شد تا پایان” از زمان ایران در سال, وزیر بهداشت, سعید آهنگ نمکی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ایران سال به پایان می رسد در مارس 19 و تعطیلات ملی و سپس تا اوایل ماه آوریل.

“مردم باید این را در نظر بگیرید به عنوان یک فرصت برای رفتن به سفر است”. “آنها باید در خانه بمانند و هشدارهای ما را جدی بگیرید.

“این ویروس بسیار مسری است. این یک موضوع جدی است نه شوخی در مورد آن,” او اضافه شده است.

جمهوری اسلامی نیز گزارش داد 591 اضافی مورد تأیید از COVID-19 بیماری آوردن مجموع به 3,513 آلوده.

“تا به امروز نمونه های گرفته شده از 23,327 موارد مشکوک تنها 3,513 که تایید شده اند” گفت: سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour.

با توجه به Jahanpour استان تهران است که بدترین ضربه با 1,352 تایید موارد به دنبال قم با 386 گیلان با 333 و اصفهان با 238.

شهر قم در جنوب تهران است که در مرکز ایران شیوع کروناویروس و آن اول مرگ و میر گزارش شده در فوریه 19.

مقامات پس از درهم برای توقف گسترش سریع آن است.

“اما وجود دارد برخی از خبر خوب افزایش میزان بازیابی” Jahanpour گفت و اشاره کرد که 739 از تایید موارد تا به حال ساخته شده بهبود.

تمام استانهای آلوده

جنوب استان بوشهر گزارش اول خود را سه موارد تایید شده در روز پنج شنبه با COVID-19 در حال حاضر رسما آلوده ایران همه از 31 استان کشور.

آهنگ نمکی خواسته مردم به سفر به عنوان آن را “بسیار خطرناک” و گفت: گزارش ها نشان می دهد “بسیاری از اتومبیل در جاده ها در حال بدست گرفتن این ویروس با آنها” به مثلا مناطق.

“اگر شما نمی درمان این وضعیت با مراقبت های ویژه ما خواهد بود و مبارزه با این بیماری برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

وزیر به نام ایرانیان به ماندن در خانه و گفت: حتی ویژه coronavirus کمیته او صندلی را نگه دارید و آن جلسات از راه دور آنلاین.

محدودیت های داخلی جنبش را تشدید خواهد کرد و با بیشتر پست های بازرسی در سراسر کشور است.

“اگر ما در شناسایی هر کسی در شهر ورودی های مشکوک به عفونت و یا آلوده به ویروس ما قطعا قرنطینه آنها را برای 14 روز” آهنگ نمکی اضافه شده است.

عکس منتشر شده توسط شهرداری تهران نشان داد بازرسی در تهران-قم و بزرگراه که در آن رانندگان و مسافران مورد بررسی قرار گرفت برای تب.

به گفته وزیر دولت است و با توجه به انگیزه ای برای پرستاران و امدادگران که به طور داوطلبانه انتقال به مراکز و بیمارستان های مبارزه با ویروس است و همچنین با توجه به جایگزین برای پول نقد در معاملات روزانه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>