یک جزوه تصویر ارائه شده توسط ایران در انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد رئیس جمهور حسن روحانی در حال آماده شدن برای رای دادن در یک مرکز رای دهی در تهران در فوریه 21 سال 2020 است.عکس: AFP/HO/ایران انتخابات ریاست جمهوری

تهران: تندروها به تسلط در ایران انتخابات مجلس به عنوان رای دهندگان آمار نظرسنجی غرفه به عنوان خشم عمومی علیه محافظه کاران معتدل حسن روحانی رئیس جمهور عمیق تر بیش از یک اقتصاد ویران و فساد و بحران های متعدد.

تلویزیون دولتی نشان داد جمهوری اسلامی آیت الله خامنه ای, مصاحبه, اولین انتخابات در تهران.

به او رای دادند خامنه اي به نام همه ایرانیان را به شرکت در انتخابات “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” و گفت که انجام این کار خواهد بود “این کشور را تضمین کند منافع ملی”.

11th انتخابات پارلمانی پس از انقلاب اسلامی سال 1979 پس از شدت افزایش تنش بین ایران و ایالات متحده و تصادفی سقوط اوکراین هواپیمای مسافربری که موجب تظاهرات ضد دولتی.

کارشناسان پیش بینی پایین مردم در انتخابات با افزایش رای دهندگان بی تفاوتی است که آنها می گویند را در خدمت محافظه کاران در هزینه از روحانی بود که انتخاب مجدد در سال 2017 وعده آزادی بیشتر و مزایای تعامل با غرب است.

ایران شده است توسط یک رکود اقتصادی و تورم بالا زیر سخت آمریکا پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده و از یک نقطه عطفی توافق هسته ای با تهران در سال 2018 است.

“ایران بزرگترین مشکل نداشتن ثبات و آرامش گفت:” امیر محتشم که 38 و بیکاری.

“ما در انتخابات بی فایده است. حتی مجلس در حال حاضر دارای 90 نشسته نمایندگان مجلس که در حال بررسی برای فساد مالی” او گفت:.

نزدیک به 58 میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن.

حدود نیمی از 16,033 امیدوار خواهد مسابقه 290 کرسی برای grabs در سراسر 31 استان پس از شورای نگهبان منع هزاران نفر از نامزدان بیشتر میانه رو و اصلاح طلبان.

روز پنج شنبه در واشنگتن سیلی تحریم ها علیه پنج تن از مقامات ایرانی را مسئول بررسی صلاحیت نامزدها از جمله احمد جنتی قدرتمند روحانی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد تحمل دستکاری در انتخابات به نفع نظام است كه دستور کار” گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

شورای نگهبان انجام می دهد و تحریم ها گفت: آنها نشان داد که ایالات متحده’ اهانت به دموکراسی است.

“امریکا به رژیم نشان داده شده از طریق غیر قانونی تحریم… اعضای شورای نگهبان که آن را تا به چیزی برای انجام با دموکراسی” گفت آن سخنگوی عباس علی Kadkhodaee بود که در میان کسانی با تحریم.

“ما در حال حاضر حتی بیشتر مصمم به حفاظت از مردم رأی” او هنوز توییتی.

‘رای گیری مذهبی وظیفه’

در آستانه انتخابات, دولت, رسانه ها پخش یک کلیپ کوتاه نشان آرا تبدیل به اژدر هدف قرار دادن دشمن کشتی های نیروی دریایی بسته شدن در ایران.

Hessameddin آشنا روحانی اصلی مشاور هشدار داد در توییتر که ممتنع “را افزایش می دهد (در میان چیزهای دیگر) امکان تجاوز نظامی”.

مشارکت مردم ایران در گذشته 10 انتخابات به طور متوسط 60.5 درصد به وزارت کشور.

شورای نگهبان گفت: این انتظار می رود حداقل 50 درصد از رای دهندگان ثبت شده به بازیگران برگه های رای.

بسیاری از رای دهندگان باید ابراز علاقه نداشتن.

“ما رای برای آقای روحانی با یک رویا و پس از آن ما نمی رسیدن به هر چیزی. بنابراین به نظر من مردم امیدوار, هر مطلب گفت: محمد که صحبت از خود فروشگاه فرش و تنها به یک نام.

‘تنها یک تشریفات’

“من صادقانه نمی خواهید برای رای دادن به دلیل آن را نمی خواهد حل مشکلات ما و بدون استفاده و این انتخابات تنها یک تشریفات فقط به طوری که آنها می توانید نشان می دهد به جهان است که آنها انتخاب شده توسط ملت در حالی که این طوری نیست” گفت: Pari آقازاده, یک طراح مد.

در ماه نوامبر تظاهرات بیش بنزین افزایش قیمت ها در سراسر ایران و خشونت تبدیل شد قبل از اینکه خرد شده را در سرکوب مرگبار.

تهران و واشنگتن را تقریبا به جنگ رفته دو بار در هفت ماه گذشته اخیرا پس از آمریکا ترور برجسته ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه 3.

به “شهادت” از بسیار محبوب به طور کلی باعث غلیان احساسات غم و اندوه در ایران.

میلیون ها نفر از مردم خود را به سوگواری مرگ, اما این وحدت دچار ضربه پس از ایران در نهایت اعتراف کرد که در آن کشته شده اوکراینی هواپیمای مسافربری در ژانویه 8, قتل 176 نفر است.

دولت بیشتر موجب خشم با انکار برای چند روز بود که ایران به سرزنش قبل از داشتن به یک وحشت زده و عصبی واکنش توسط یک موشک اپراتور.

فاجعه آشکار به ایران دفاع شد در بالا هشدار در مورد ما انتقام به ایران حمله ساعت زودتر در سربازان آمریکایی مستقر در عراق در پاسخ به کشتار سلیمانی.

رای گیری برای مجلس و یا مجلس شورای اسلامی طول می کشد 10 ساعت اما می تواند تمدید شود. نتایج نهایی نیست و انتظار می رود قبل از یکشنبه.

جدا از مجلس رای دهندگان را نیز انتخاب جایگزین برای مرحوم اعضای مجلس خبرگان 88-قوی مذهبی کیبورد و مانیتور رهبر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im