ایران ویروس مرگ و میر می رسد 2,757 به عنوان عفونت صلیب 40,000

AFP

تهران: ایران coronavirus تلفات رسیده 2,757 روز دوشنبه و تعدادی از عفونت عبور 40,000 به عنوان رئیس جمهور حسن روحانی مخالفان سیاسی ناودان در واکنش به شیوع.

جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای بدترین ضربه توسط ویروس که در چین نشات گرفته.

ایران شده است تکاپوی شامل COVID-19 را گسترش پس از آن گزارش اولین موارد در فوریه 19.

پس از هفته ها از خودداری از تحمیل مستند یا قرنطینه اقدامات تهران تصمیم گرفت روز شنبه به ممنوعیت تمام بین شهری سفر حداقل تا مارس 8, اما برخی در استقرار استدلال کرده اند آن است که کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: در اخبار روزانه توجیهی که 117 بیشتر مردم مرده بود از این ویروس بیش از 24 ساعت گذشته و 3,186 جدید موارد تاييد شده بود.

با توجه به Jahanpour, 13,911 از کسانی که در بیمارستان بستری به دلیل ویروس بهبود یافته اند در حالی که 3,511 در شرایط بحرانی هستند.

رسمی هیچ مستند در ایران و شهرستانها اگرچه دولت بارها خواست ایرانیان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“Coronavirus شده است می تواند با سرعت بیشتری موجود اگر وزارت بهداشت, نظر کارشناسان در مورد اجرای اجتماعی فاصله اجتماعی و محدودیت های در نظر گرفته شد هر چه زودتر” دستگاه قضایی ایران رئیس Ebrahim Raisi شد به نقل از ایسنا خبرگزاری عنوان کرد و گفت.

Raisi, یک فوق العاده محافظه کار که فرار علیه روحانی در سال 2017, انتخابات ریاست جمهوری اضافه شده است که “زمان از جوهر” و این که مردم شروع به “همکاری” تنها پس از آنکه مقامات به نظر می رسد جدی است.

محمد باقر قالیباف جانباز محافظه کار و اخیر نماینده منتخب که او نیز ایستاده در مقابل روحانی گفت که دولت کنونی نادرست این وضعیت است.

در توییتر گفت: دولت “مدیریت ناکارآمد” الگوی تبدیل شده مشهود در طول شیوع بیماری از طریق “نادیده گرفتن واقعیت غیر قابل توجیه خوش بینی جلسات یک بار در هفته و استفاده از افراد بالقوه”.

او را متهم روحانی از “بدتر شدن بحران و پس از آن برای درخواست کمک و قرار دادن تقصیر را به گردن دیگران”.

موجی از انتقاد و آمد روحانی به نام کسانی است که ممکن است تبدیل شدن به مقامات در یک یا دو ماه” برای کمک به شیوع پاسخ به طور غیر مستقیم اشاره به قالیباف که هنوز برای ورود به مجلس است.

“این یک زمان است برای جمع آوری پیروان. این زمان برای جنگ سیاسی” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>