ایران گزارش 49 کروناویروس جدید, مرگ و میر, بالاترین, تک-روز تلفات

عراق مسافران بازگشت از ایران پوشیدن ماسک محافظ در نجف در فرودگاه بین المللی در تاریخ 5 مارس سال 2020 است. — AFP/فایل

تهران: ایران وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه گزارش 49 جدید و میر ناشی از رمان coronavirus بالاترین تلفات در عرض 24 ساعت پس از آغاز شیوع این بیماری در کشور است.

“حداقل 194 از هموطنان ما که بیمار با COVID-19 بیماری باید گذشت” سخنگوی وزارت بهداشت کیانوش Jahanpour گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

شیوع این ویروس در ایران یکی از مرگبارترین خارج از چین که در آن بیماری نشات گرفته است.

Jahanpour اضافه شده که 743 عفونت های جدید نیز تایید کرد در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد موارد به 6,566 گسترش در سراسر ایران 31 استان.

با 1,805 عفونت تهران باقی مانده است, این استان با بسیاری از موارد سخنگوی اضافه شده است.

اما این وضعیت در استان های دیگر رو به وخامت گذاشته و با Jahanpour گفت 685 موارد شناسایی شده در داخل و اطراف قم مقدس شیعیان جنوب شهر تهران که در آن countrys اولین موارد گزارش شده است.

او گفت: تعدادی از موارد نیز “افزایش سرعت” در اصفهان یک مقصد توریستی محبوب که در آن وجود دارد در حال حاضر 564 نفر بیمار مبتلا به ویروس است.

هیچ مقام رسمی widescale اقدامات قرنطینه شده اند به اجرا گذاشته اما چند استان اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد به ارائه مسکن برای گردشگران در تلاش برای منصرف کردن سفر است.

ایران شده است تقلا برای جلوگیری از گسترش ویروس بسته شدن مدارس و دانشگاه ها تا پایان سال جدید ایرانی, جشن ها و تعطیلات در اوایل ماه آوریل یک دوره زمانی که مردم به طور معمول سفر و بازدید از خانواده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im