این فایل جزوه تصویر منتشر شده توسط ایران وزارت دفاع در 27 ژوئیه 2017 نشان سیمرغ (ققنوس) موشک ماهواره ای در, راه اندازی سایت, در مکانی نامعلوم در ایران. ایران شروع به شمارش پایین در فوریه 9 سال 2020 به راه اندازی یک جدید علمی, مشاهده ماهواره ای برنامه ریزی شده در عرض چند ساعت این کشور وزیر ارتباطات گفت. عکس: AFP/ایران وزارت دفاع

تهران: ایران شروع به شمارش پایین روز یکشنبه به راه اندازی در عرض چند ساعت از مشاهدات علمی, ماهواره, است که بخشی از یک برنامه ایالات متحده قبلا شرح داده شده به عنوان یک “اقدام تحریک آمیز”.

قوس دشمنان ایران و ایالات متحده به نظر می رسد در آستانه یک رویارویی دو بار پس از سال گذشته است.

دیرینه acrimony بین واشنگتن و تهران تشدید شد و در سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از یک معامله است که مسدود برنامه هسته ای ایران قبل از صدور خواسته های جدید خود را برای توسعه موشک های بالستیک به محدود.

واشنگتن نیز نگرانی در گذشته در مورد تهران برنامه های ماهواره ای گفت: برای راه اندازی یک موشک حامل در ژانویه 2019 به میزان تخطی از محدودیت هایی در توسعه آن از موشک های بالستیک.

ایران مدعی آن است به هیچ وجه قصد دستیابی به سلاح های هسته ای و می گوید آن هوافضا فعالیت های صلح آمیز و مطابق با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل.

“آغاز شمارش معکوس برای راه اندازی #Zafar_Satellite در چند ساعت آینده… به نام خدا” ایران ارتباطات وزیر, محمد جواد آذری جهرمی در توییتر نوشت.

او مشخص نکرد که این ماهواره خواهد بود راه اندازی شد.

در فوریه 1, رئیس ایران و آژانس فضایی گفت: 113-kilogramme ظفر — پیروزی در فارسی — خواهد بود به مدار راه اندازی شد 530 کیلومتر بالاتر از زمین توسط یک موشک سیمرغ.

آن “ماموریت اصلی” خواهد بود جمع آوری تصاویر مرتضی Berari گفته خبرگزاری فرانسهاضافه کرد که ایران نیاز به دیتا برای مطالعه زلزله و مقابله با بلایای طبیعی و توسعه آن کشاورزی است.

این ظفر طراحی شده برای عملیاتی باقی می ماند برای “بیش از 18 سال”, او اضافه شده است.

در حالی که جمهوری اسلامی برنامه های ماهواره ای است نگران برخی از کشورهای غربی Berari گفت: ایران به حمایت از “استفاده صلح آمیز از فضا” که در آن به فعالیت بودند “transparent”.

‘دوباره سعی کنید’

در ژانویه 2019 تهران اعلام کرد که آن پیام — پیام فارسی ماهواره ای تا به حال موفق به رسیدن به مدار پس از آنکه مقامات گفتند که راه اندازی آن برای جمع آوری داده ها در محیط زیست در ایران.

ایالات متحده گفت که پرتاب موشک حامل یک نقض 2015 قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل حمایت بین المللی توافق در مهار Tehrans برنامه هسته ای.

قطعنامه 2231 به نام ایران به خودداری از هر گونه فعالیت مرتبط با موشکهای بالستیک قادر به حمل سلاح های هسته ای.

تهران را تایید کرد در ماه سپتامبر که یک انفجار رخ داده است در یکی از آن پرتاب ماهواره پد به دلیل نقص فنی و ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن برای “استاد نجار” به tweeting در مورد آن در آن زمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آنچه که او به نام “فاجعه بار تصادف” در سمنان مرکز فضا در یک صدای جیر جیر در کنار رزولوشن بالا, تصویر با اشاره به آشکار آسیب در سایت.

این Zafars برنامه ریزی شده راه اندازی می آید روز قبل از 41هفتم سالگرد انقلاب اسلامی و مهم انتخابات پارلمانی در ایران.

آن را نیز می آید در یک زمان از افزایش تنش ها بین تهران و واشنگتن پس از یک ژانویه 3 ما حمله هواپیماهای بدون سرنشین کشته شدن رهبر ایران ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد.

ایران انتقام روز بعد با شلیک یک موج موشک از موشک در نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق است.

آن نیروهای دفاع شده بود محکم برای ما تلافی زمانی که آنها سقوط هواپیمای خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز چند دقیقه پس از برخاست از تهران در ژانویه 8.

پاسخ به یک صدای جیر جیر که پرسید اگر ظفر نتواند مانند آن را سلف جهرمی گفت: “ما دوباره سعی خواهد کرد”.

ایران خدمات اینترنتی مواجه شده اند حملات سایبری برای دو روز گذشته با توجه به وزارت. مقامات نمی شفافی در منبع حمله و یا خود را به احتمال زیاد انگیزه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو