آیووا ایران با رژیم صهیونیستی است. رینولدز برای بازگرداندن حق رأی به Felons پیش از سال 2020 انتخابات

جمهوری خواه آیوا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز برنامه ای برای بازگرداندن حق رأی به felons در دولت پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

رینولدز گفت RadioIowa شنبه که او “کار” یک فرمان اجرایی برای بازگرداندن حق رأی به felons پس از نشست با فعالان از زندگی ماده و دیگر گروه های سیاسی. (مرتبط: Washington DC تغییر نام بخشی از خیابان نزدیک کاخ سفید با بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا’)

“ما در حال کار بر روی است که در حال حاضر نشسته با گروه های مختلف گوش دادن به آنچه آنها فکر می کنم مهم است که آنچه موجود است که در اجرایی سفارش” رینولدز گفت: خروجی. “و سپس من تیم حقوقی کار بر روی آن است.”

یک مانع است که دیده می شود در ورودی به اصطلاح “کاپیتول هیل خودمختار منطقه” در 10 ژوئن 2020 در سیاتل واشنگتن است. (عکس از دیوید رایدر/گتی ایماژ)

تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور منجر به تجدید خواستار عدالت کیفری و پلیس اصلاحات در سراسر ایالات متحده در بسیاری از اعتراضات را در اطراف محور اتهام نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا سیستم عدالت کیفری. (مرتبط: این رای گیری طرح می تواند به تغییر چشم انداز سیاست آمریکا)

آیووا است که دولت تنها در کشور است که نیاز به فردی felons به درخواست به طور مستقیم به فرماندار خود را حق رای دوباره بازسازی شد. آیووا در حال حاضر دارای بیش از 60 ، 000 محکوم felons 10 درصد از آن ها سیاه و سفید با توجه به تپه.

آیووا است یک بار دیگر انتظار می رود به شدت مورد بحث و مجادله چرخش دولت در انتخابات ریاست جمهوری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن 1.5% با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de