توسط PTI

سرینگر: سابق جامو و کشمیر وزیر دارایی الطاف بخاری در روز شنبه گفت: با استناد به امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در برابر رئیس سابق وزرای — عمر عبدالله و Mehbooba مفتی بود “بدبخت ترین”.

سابق PDP رهبر خواستار یک “سطح زمین” برای همه احزاب سیاسی برای احیای روند دموکراتیک در جامو و کشمیر.

بخاری گفت: قرار دادن جریان اصلی رهبران و کارگران در پشت میله های زندان و خارج از جامو و کشمیر است و نه در خدمت هیچ هدف و نه افزایش یک سوال در این کشور دموکراتیک تنظیم.

“نه تنها رهبری سیاسی جریان اصلی است که در پشت میله های زندان اما بیش از یک هزار کارگر که قربانی زیادی برای تقویت روند سیاسی در جامو و کشمیر هنوز تحت بازداشت” بخاری در بیانیه ای گفت.

همچنین بخوانید: PDP را نعیم اختر ششم رهبر جریان اصلی به رزرو تحت PSA در کشمیر

“انتشار همه آنها را در اولین نه تنها ارائه بسیار مورد نیاز یاری به خانواده های آنها خواهد شد اما مسلم اعطای اجاره زندگی به متوقف روند دموکراتیک در J&K” بخاری اضافه شده است.

او گفت: استفاده از PSA در برابر جریان اصلی رهبران سیاسی قابل توجیه نیست و باید لغو و بدون هر گونه تاخیر بیشتر.

همچنین بخوانید: DMK نظر PSA ‘شدیدی,’ خواستار آزادی عمر عبدالله Mehbooba مفتی

“رزرو رئیس سابق وزرا و دیگر رهبران جریان اصلی تحت PSA فرورفتگی تلاش برای تمدید فرو رفته روند سیاسی. این اقدام غیرقابل دفاع است نه تنها دلسرد اما dispiriting برای همه پشتکار سیاسی کارگران که می خواهید یک سطح میدان بازی برای تمام سایه از نظر سیاسی در جامو و کشمیر” او گفت:.

بخاری گفت که این اتحادیه دولت باید اجازه نمی دهد مفهوم ناتوانی غالب در میان مردم جامو و کشمیر و همه اقدامات برای بازگرداندن اعتماد از دست رفته و اعتماد به نفس اجباری برای از سرگیری معنی دار سیاسی توسعه.

“وجود دارد هیچ جایگزینی برای صادقانه و معنی دار سیاسی, توسعه و است که می توانید شروع با آزادی رئیس سابق وزیران و دیگر جریان اصلی رهبران و فعالان صرف نظر از وابستگی های سیاسی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو