Pornhub ادامه دارد به کاربران اجازه می دهد به جریان فیلم ها که ثبت شد غیر تاکنون رضايتمندی توسط انجمن شرکت من با موضوع طرح دعوی در دادگاه در سال گذشته پس از شرکت و همراهی زنان به نظر می رسد در انجمن.

معاون مادربرد موجود در یک بررسی پنج شنبه منتشر شده است که Pornhub شده است اجازه می دهد گردش دختران, انجام, انجمن, محبوب, انجمن تولید شرکت که در مواجه با طرح دعوی در دادگاه در ماه اکتبر برای وادار کردن زنان به رابطه جنسی بر روی دوربین و که یک قاضی دستور داد آنها را به پرداخت 13 میلیون دلار به زنان در یک دعوی در دادگاه مدنی. PornHub متوقف میزبانی خانم در اکتبراما فیلم همچنان به تکثیر در سایت بهره Mindgeek Pornhub شرکت مادر.

http://

تحقیقات نشان داده است که این سیستم در محل ، برای حذف غیر مبتنی بر رضایت طرفین رابطه آسان است برای دور زدن. این روش به نام “انگشت نگاری” باید اجازه می دهد ، برای جلوگیری از ها از غیر مبتنی بر رضایت طرفین رابطه. مادربرد یافت که Pornhub و Mindgeek سایت های ساخته شده, دختران پورنو آسان برای پیدا کردن و هر کسی می ها غیر مبتنی بر رضایت طرفین به خانم اگر آنها دور زدن اثر انگشت سیستم در محل با استفاده از رایج تکنیک های ویرایش. (مرتبط: اگر یوتا آخرین فشار می رود, ملی, صنعت پورنو می تواند به صورت یک مانع عمده)

“ما به شدت محکوم و غیر مبتنی بر رضایت طرفین از جمله انجمن انتقام” ، در بیانیه ای گفت به مادربرد. “محتوا است که آپلود شده ، که به طور مستقیم نقض شرایط استفاده از خدمات ما حذف شده است به عنوان به زودی به عنوان ما از آن آگاه ساخته شده و این شامل غیر مبتنی بر رضایت طرفین محتوا. با توجه به دیگر غیر مجاز دختران پورنو Pornhub طول می کشد تعدادی از اقدامات برای حفاظت از جامعه ما و به خاطر محتوایی که ناقض سیاست های ما را از ما پلت فرم.”

پس Pornhub را انگشت نگاری روش قابل اعتماد نیست این بار برای پیدا کردن و حذف غیر مبتنی بر رضایت طرفین ویدئوها در قربانیان خود را که باعث می شود اضافی تروما. یک زن او را غیر مبتنی بر رضایت طرفین تصویری در بسیاری از انجمن سایت های که در آن او تصویری تا به حال بیش از 9 میلیون بازدید و اطلاعات شخصی متصل شد به این ویدئو و به اشتراک گذاشته شده در انجمن های متعدد.

“در پایان روز, Pornhub, Facebook, YouTube—آنها همه در واقع همان” هانی فرید یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و استاد گفت: مادربرد. “آنها سود کردن از کاربر تولید محتوا. اگر شما به آنها گفت: ‘سلام اگر شما واقعا حل این مشکل شما می توانید از 10 میلیارد دلار’ خواهد ما را تا پایان با همان تکنولوژی ؟ من به شما تضمین می کنند جواب این است که آنها را خیلی بهتر از فن آوری است.”

این تحقیقات همچنین نشان داد که آخرین دختران پورنو می شود ارسال شده در PornHub کمتر از یک روز قبل از معاون مادربرد قطعه منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im