مصاحبه | کردم تنها 71 تومان کرور روپیه در COVID-19 صندوق از مرکز: Amarinder سینگ

بیان اخبار سرویس

پنجاب وزیر Amarinder سینگ می گوید Harpreet Bajwa که دولت او در تلاش است برای حفظ کارگران از کشورهای دیگر در این فصل برداشت. گزیده ای

مرکز ارائه نمی کند به اندازه کافی حمایت مالی به غیر BJP متحده ؟

ما شده اند با بالا بردن این موضوع را با مرکز از جمله با PM, Narendra Modi برای چند هفته در حال حاضر, اما شده است وجود دارد هیچ پاسخ مثبت است. بر خلاف اتحادیه وزیر Harsimrat Kaur Badal است ادعا می کنند همه ما باید صرف 71 تومان کرور روپیه است که یک شوخی بی رحمانه با توجه به پنجاب سهم به ملت را به سبد غذایی و اقتصاد است. این است که هیچ زمان برای سیاست است.

ما رو به یک بحران ملی از قدر بی سابقه است و این مرکز مسئولیت برای آمدن به نجات متحده است. پنجاب خیره شده 50,000 تومان کرور روپیه ضرر و زیان این سال است. ما نیاز به بودجه برای جبران این ضرر و زیان و همچنین به دیدار ما هزینه های فوری برای همه گیر نبرد.

مهاجران می تواند برای ترک خانه. چگونه آن را تحت تاثیر کشاورزی و صنعت در پنجاب?

آن را به شدت ما را تحت تاثیر قرار اگر مهاجران تصمیم به ترک پنجاب در این برهه حساس به ویژه هنگامی که کاشت شروع به صنایع و شروع به باز کردن.

تا کنون ما تا به حال مواجه نشده هر exodus عمدتا به دلیل مهاجران بودند که مراقبت گرفته شده است. پشتیبانی شده توسط سازمان های غیر دولتی سازمان های مذهبی و صنعت ما تا به حال ارائه شده است آنها را غذا و اسکان.

اما در حال حاضر این مستند تمدید شده است. بنابراین امکان بسیاری از آنها مایل به بازگشت در این زمان دشوار نمی توان رد کرد, به ویژه هنگامی که به نظر می رسد هیچ پایان دادن به این بیماری همه گیر. من کارگردانی من وزیران و مقامات سعی کنید بهترین خود را برای متقاعد کردن آنها به ماندن بگیرید. بیایید ببینید که چگونه این تابه.

پنجاب شد و برای اولین بار دولت به منظور منع و آن را گسترش دهد. چگونه می توانم به شما دیدن این وضعیت ؟

وضعیت قبر است. حتی این مرکز در حال حاضر گسترش این مستند با برخی از تسهیلات. رفتن با این روند در سراسر جهان وجود دارد به نظر می رسد هیچ پایان دادن به این بیماری همه گیر.

هند و پنجاب شده اند قادر به نگه داشتن این مشکل تا حدودی تحت بررسی کنید احتمالا به دلیل از اوایل سرکوب. اما همه ما می دانیم که این نمی تواند به طور نامحدود ادامه. اقتصادی پیامدهای دراز کشیده مستند غیر قابل تصور است.

صنایع در افسردگی. ما باید برای حفظ کاهش محدودیت های اعمال شده اما به نظر من باید حفظ اولویت به صرفه جویی در زندگی است و به همین دلیل من تا به حال ما تمدید حکومت نظامی فراتر از آن ممکن است 3.

هنگامی که شما انتظار می رود اقتصاد خواهد بود به رشد?

ممکن است به هر گونه جدول زمانی.

این است برای رفتن به یک دراز کشیده امر است. یک گروه از کارشناسان به رهبری Montek سینگ Ahluwalia در حال کار بر روی طراحی نقشه راه برای احیای و میله میله به یک گزارش اولیه در ماه جولای رسید. امیدوارم که وجود خواهد داشت برخی از شفافیت در وضعیت پس از آن.

ما خواسته اند این مرکز برای گسترش 15th, سرمایه گذاری, کمیسیون, مهلت ارائه گزارش نهایی خود را با یک سال.

پنجاب COVID-19 میزان مرگ و میر بالاتر از میانگین ملی است. چگونه شما آن را توضیح دهید ؟

میزان مرگ و میر بسیار بالا بود برای شروع, اما به عنوان از آوریل 1 آن است که تقریبا قابل مقایسه با میانگین ملی است. در واقع همانطور که در مارس 1, نمونه فرستاده شده برای تست بود در 23,176 برای RT-PCR که 585 آزمایش مثبت است.

شده اند وجود دارد 20 مرگ و میر — به طور متوسط 3.4 درصد از کل موارد مثبت است که در مقایسه با میانگین ملی از 3.3%. مربوط به ذکر است که تقریبا همه آنها تا به حال بیش از یک شرکت مرضی بیماری است.

آیا شما ترس است که ناندید موارد منجر به موج دوم شیوع در دولت ؟

ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت در حساب آن دسته از بازگشت از کشورهای دیگر از جمله ناندید.

به عنوان از آوریل 29 3,525 زائران بازگشته از ناندید. ما باید قرنطینه همه COVID زائران به امکانات دولتی برای 21 روز.

مخالفان مدعی است که کشاورزان در مواجهه با سختی ها به عنوان دولت موفق به تهیه گندم ؟

مخالفان هیچ چیز بهتر برای انجام این کار از گسترش نهفته است. ما به سمت یک رکورد سپر تدارکات با بیش از 75 LMT گندم (60 ٪ از کل) در حال حاضر تهیه شده و حدود 10 ، 000 تومان کرور روپیه منتشر شد نسبت به پرداخت کشاورزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de