پرواز بین المللی عملیات رزومه در پاکستان از امروز

عکس: فایل

پرواز بین المللی عملیات از سر گرفته در پاکستان در روز شنبه پس از, دولت مجاز بین المللی مسافر و پرواز چارتر به و از فرودگاه بین المللی در کشور است.

“دولت پاکستان مجاز بین المللی مسافر و پرواز چارتر به/از فرودگاه بین المللی پاکستان به جز گوادر و تربت فرودگاه مطابق با محدودیت/محدودیت برای برنامه ریزی پرواز بین المللی عملیات به عنوان تایید شده توسط مرجع صالح” یک NOTAM از Civi هوانوردی (CAA) صادر شده و در روز جمعه بخوانید.

آن اضافه شده است که شکاف زمان به عنوان تصمیم توسط مقامات باید به شدت دنبال کافی جدایی بین ورود/خروج برای اطمینان از انطباق با پروتکل های بهداشت.

“محموله ویژه و دیپلماتیک پروازها همچنان باید مجاز به هر روش در رواج” به کا, گفت:, و اضافه کرد که مجوز اعطا شده به طور انحصاری برای خروجی بین المللی مسافر پرواز عملیات باید متوقف با اثر از 24 ژوئن سال 2020 است.

“همه شرکت های هواپیمایی/اپراتورها باید ملزم به رعایت كاربردي مربوطه دستورالعمل های عملیاتی استاندارد صادر شده” به آن اضافه شده است.

توسعه می آید و چند روز پس از دستیار ویژه نخست وزیر Zulfi بخاری تا به حال مطلع فدرال دولت در مخمصه خارج از کشور میکنند.

با توجه به منابع بخاری در جلسه کابینه گفت که حدود 200000 پاکستانی در خارج از کشور را تبدیل به بیکار.

وزارت در خارج از کشور پاکستانی در یک پست توییتر اعلام کرد از سرگیری پروازها در فرودگاه همه به جز Gawadar و تربت.

“دولت پاکستان مجاز بین المللی عملیات پرواز به/از فرودگاه بین المللی پاکستان به جز گوادر و تربت فرودگاه با اثر از ژوئن 20, 2020,” آن را گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im