بیان اخبار سرویس

گواتی: عمده نگا شورشیان گروه ملی سوسیالیست شورای Nagalim (NSCN-IM) است ناودان مانیپور دولت برای مسکن, شکایت با دولت مرکزی در این موضوع از آن اردوگاه ها در دولت است.

“… مانیپور دولت و رهبران سیاسی که در راس امور باید احتیاط و مهار خود را از دادن هر گونه غیر مسئولانه بیانیه به تحریک Nagas مبادا آن را تبدیل به یک اشتباه تاریخی و خنثیسازی سن ارتباط مخل به همه” به NSCN-IM در بیانیه ای گفت.

بی جی پی به رهبری دولت در مانیپور تا به حال در یکشنبه خواست وزارت خانه امور (MHA) به گروه های شورشی بلافاصله تخلیه “غیر مجاز” اردوگاه بودند که “قارچ” در دولت است.

ساخت یک مرجع به COVID-19 امداد توزیع شده برای شورشیان توسط برخی از سازمان های جامعه مدنی در مانیپور را Chandel و Senapati مناطق دبیر کل J Suresh ببو در نامه خود به MHA اشاره کرده بود که صلاحیت سرزمینی از آتش بس امضا شده بین مرکز و NSCN-IM در سال 1997 محدود بود به Nagaland.

این NSCN-IM ادعا کرد آن را پوشش داده “همه نگا سرزمین و در نتیجه روند صلح را پوشش می دهد همه نگا سرزمین.”

“این روح هدایت کرده است که 22 سال از هند و نگا سیاسی ایران در سراسر. این درک متقابل و احترام است که انجام مذاکرات در این دور…ما پیش بینی است که هند و نگا راه حل سیاسی را مورد صلح در منطقه شمال شرق هند و فوق العاده خواهد شد به نفع مردم مانیپور, سیاسی و اقتصادی” شورشیان گروه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im