به جای مبارزه با COVID-19 و چین مرکز توطئه برای سرنگونی کنگره دولت: Maken

توسط PTI

جیپور: کنگره رهبر آجی Maken متهم مرکز در روز یکشنبه به توطئه برای سرنگونی کنگره دولتها در کشورهای مختلف به جای مبارزه با بحران مالی COVID-19 و چین است.

او همچنین گفت: برای حفاظت از قانون اساسی و دموکراسی کنگره کارگران را صحنه تظاهرات در مقابل راج Bhawans در سراسر کشور در روز دوشنبه.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا سابق اتحادیه وزیر ادعا شده که این مرکز و Bharatiya Janata Party (BJP) را حمله به دموکراسی و قانون اساسی است.

“در این کشور است که مبارزه علیه این بیماری همه گیر کوروناویروس. هموطنان در حال مواجهه با یک بحران اقتصادی شدید. بیش از 14 کرور شغل از دست رفته است و به گفته مرکز نظارت بر اقتصاد هند (CMIE).”

“کسب و کارهای کوچک در آستانه بسته شدن است. چین گرفته شده بیش از سرزمین ما. اما نارندرا نخست وزیر به جای مبارزه با کروناویروس بحران اقتصادی و چین توطئه برای سرنگونی کنگره, دولت,” او گفت:.

“واقعیت این است که مودی و دولت بی جی پی را حمله به دموکراسی و قانون اساسی” Maken اضافه شده است. او گفت: روشن است از بی جی پی را “توطئه” برای سرنگونی دولت راجستان است که این “نیروهای مخل” می خواهید برای ایجاد دموکراسی یک برده از “دهلی نو Durbar” و یک عروسک خیمه شب بازی در دست خود را.

اکثریت حکم است که به قتل در راجستان و حکم خرد کنگره رهبر گفت.

او گفت: نگران کننده ترین جنبه است که قانون اساسی و تاسیس قانون اساسی سنت هستند که بی رحمانه پایمال توسط BJP.

Maken نیز گفت: به نظر می رسد که امید برای عدالت از قوه قضائیه نزولی است و مردم اشغال قانون اساسی نوشته های چنین به عنوان فرمانداران دیده می شود به عنوان درمانده و قادر به محافظت از قانون اساسی است.

او گفت: مردم این کشور باید به درخواست BJP دولت در مرکز این که آیا دستور داده شده توسط مردم راجستان احترام گذاشته خواهد شد و یا تصمیم توسط پول و قدرت حاکمان در دهلی نو.

“می تواند نخست وزیر و رئیس مرکز پایمال قانون اساسی و تاسیس قانون اساسی سنت برای گرفتن قدرت؟” Maken پرسید.

او همچنین فکر کرده اید که آیا یک فرماندار می تواند امتناع از تماس با یک جلسه مجلس به عنوان پیشنهاد شده توسط یک دولت منتخب و اگر قوه قضاییه می unconstitutionally دخالت در صلاحیت قوه مقننه است.

Maken گفت: در همبستگی با راجستان دولت به رهبری وزیر Ashok Gehlot و برای حفاظت از قانون اساسی و دموکراسی کنگره را صحنه تظاهرات در “گاندی راه” در مقابل راج Bhawans در سراسر کشور در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>