داخل تاریک پول Dem گروه با استفاده از یک چتر شبکه به پوست کندن از مغلوب ساختن پیشی جستن بر Virus پاسخ

  • دو سوپر پکس — Pacronym و آمریکایی پل — که خرمن کوبی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس ها وابسته Arabella مشاوران شرکت مشاوره است که نیاز به شناسایی آن کمک نکنند ،
  • دانشگاهیان و محققان دیگر گفت: flaying رئیس جمهور بیش از خود ویروس, پاسخ, پس در اوایل بحران بهداشت و درمان دامن مرزهای اخلاقی و که او باید راه گریز بیشتر در این موضوع.
  • یکی از Pacronym های وابسته به گروه های در حال ایجاد یک شبکه بزرگ از به اصطلاح محلی رسانه های خبری است که طراحی شده برای ترویج دیدگاه های مترقی در داخل میدان نبرد متحده است.

دو در سمت چپ متمایل بزرگ فوق العاده PAC گروه که kickstarted دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی هدف قرار دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ روابط به یک ثروتمند تاریک پول شبکه.

آمریکایی پل قرن 21 و Pacronym برش تبلیغات خرمن کوبی مغلوب ساختن پیشی جستن دست زدن به ویروس و تبدیل شدن به دو تا از اولین سوپر پکس به پس از رفتن رئیس جمهور در بحران بهداشت و درمان واشنگتن پست گزارش شده است. هر دو گروه نیز باید روابط به دو گروه غیر انتفاعی — جدید سرمایه گذاری صندوق و شانزده و سی و صندوق متصل به یک سمت چپ متمایل گروه مشاوره.

NVF به یکی از Pacronym را سازمان های غیر انتفاعی — مخفف — 250.000 دلار در حالی که ارائه آمریکایی پل $40,000 در سال 2018 با توجه به NVF را 2018 IRS اسناد و مدارک. IRS پرونده نیز نشان داد آمریکا پل کشیده $200,000 در سال 2018 از غیر انتفاعی شانزده سی صندوق که بنا به گزارش ها صرف $141 میلیون در سمت چپ متمایل باعث می شود در طول دورۀ انتخابات سال است.

شانزده و سی و صندوق و غیر انتفاعی NVF گره خورده است به همان وسیع شبکه با توجه به تجزیه و تحلیل توسط the Daily Caller, اخبار بنیاد. Arabella مشاوران بشردوستانه شرکت مشاوره مستقر در واشنگتن دی سی مدیریت چهار سازمان های غیر انتفاعی از جمله NVF شانزده سی و صندوق Hopewell صندوق و بادگیر صندوق.

شانزده و سی و صندوق است و نه در پاسخ به DCNF درخواست برای اظهار نظر در حالی که NVF اذعان کرد ساخت یک کمک مالی به مخفف در سال 2018 اما اشاره کرد که در آن “هیچ ربطی به فعالیت در PACRONYM یا آمریکایی پل.” NVF همچنین اطلاع DCNF که از آن ارائه شده “گرانت به the Daily Caller, اخبار بنیاد در گذشته است.”

Arabella نماینده استیو سمپسون به نام NVF صرفا یک “مشتری از ما” حتی اگر گروه مشاوره سهام در واشنگتن دی سی با هر چهار گروه با توجه به NVF و شانزده و سی و صندوق 2018 IRS سوابق. آمریکایی پل است نه در پاسخ به DCNF درخواست برای نظر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان یک جلسه از coronavirus نیروی کار با دارویی مدیران به بحث در مورد توسعه coronavirus واکسن در کابینه در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 2 سال 2020 است. رویترز/لی میلیس/فایل عکس

Arabella شبکه raked در 582 میلیون دلار در سال 2017 در حالی که با استفاده از قوانین مالیاتی اجازه می دهد آن را به پنهان کردن هویت خود را از این اهدا کنندگان با توجه به 2019 گزارش از پایتخت و مرکز تحقیقات یک گروه است که به بررسی سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های دیگر’ عادات خرج کردن. گروه های دیگر را مطرح هشدار در مورد شبکه نیز هست.

“آرابلا شبکه چتر و آنها باید این دو وجه است که جریان نسبت به هر دو از این گروه است. به وضوح تمام عیار جناح چپ بازو است که مصاحبه خود را به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی است politiicizing این رویداد” سابق نوادا دادستان کل آدم Laxalt گفت: DCNF.

Laxalt است که وکیل خارج به آمریکایی ها برای اعتماد به یک گروه اختصاص داده شده به کشف رفتار غیر اخلاقی. آمریکایی ها برای اعتماد عمومی را پوشش داده است این شبکه در گذشته است. (مرتبط: میلیاردر گفته می شود پشت یک عملیات پرچم دروغین در آلاباما کمک مالی در آیووا انجمن هرج و مرج)

“زندگی آمریکایی هستند و مهم تر از به ثمر ارزان, سیاسی, امتیاز,” او اضافه شده پس از, نشان می دهد که این گروه قابل توجه است در حالی که آهن داغ است و برخی از آنها سرمایه گذاری در یک بحران است که تا کنون به کشته شدن هزاران نفر از مردم است.

برخی از دموکرات ها در حال بدست گرفتن در یک روش مشابه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به عنوان مثال نیز انتقاد ناروا را پاسخ است که خارج از ضرب و شتم با رئیس جمهور تغییر از تشبیه ویروس آنفولانزا به محدود کردن سفر به چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

Laxalt با اشاره به Pacronym اعلام در 17 مارس به شخم زدن 5 میلیون دلار به دیجیتال کمپین تبلیغاتی نرده در برابر تهمت را coronavirus پاسخ. یکی از این گروه Facebook تبلیغات در مارس 25 پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن “از بین بردن federal تیم کار بر روی بیماری های همه گیر” پیش از شیوع ویروس. آگهی منتشر شده است از طریق چهار کافی است یک Pacronym پروژه.

آمریکایی پل را نیز از خرمن کوبی مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این مسئله است.

این گروه در حال اجرا است coronavirus مربوط به تبلیغات در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین که همه آنها در میدان نبرد آمده است که رئیس جمهور برنده در سال 2016 اما دموکرات ها می گویند در بازی هستند آمده 2020. این گروه Facebook ads شلاق تهمت شبیه به Pacronym مطالب.

“غفلت است. Botched پاسخ. کاهش در مراکز کنترل بیماری” آمریکا پل که در یک آگهی که فرار مارس 18 تا 30.

تصویر از یک Pacronym آگهی انتقاد رئیس جمهور تهمت خود را برای پاسخ به کوروناویروس.

تصویر از آمریکا پل ad انتقاد رئیس جمهور تهمت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس

مخفف بنیانگذار گفت: کمپین حس می کند از بهداشت عمومی و امنیت ملی چشم انداز.

“این یک مسئله بهداشت عمومی و امنیت ملی موضوع اما آن را نیز یک موضوع سیاست و در نتیجه سیاسی است” تارا McGowan, مدیر اجرایی این گروه و هیئت مدیره گفت واشنگتن پست در 17 مارس است.

دموکراتیک عمل David Plouffe که موفق جمهور سابق باراک اوباما در سال 2008 روید خانه پیشنهاد نشسته در کنار McGowan در مخفف مدیره.

مخفف است و نه در پاسخ به DCNF را تکرار درخواست برای نظر. (مرتبط: تکنولوژی شرکت آیووا انجمن فاجعه همچنین نقش مهمی در ایجاد پنهان دموکراتیک تبلیغات رسانه برگ)

برخی از دانشگاهیان استدلال کرد که سازماندهی یک کمپین دامن اخلاقی و قوانین. در حال اجرا تبلیغات خرمن کوبی رئیس جمهور در طول یک بحران بهداشتی بد به نظر می رسد با توجه به دانیل Kreiss یک استاد ارتباطات سیاسی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

“این یک خط بسیار خوب بین اطمینان حاصل کرد که رئیس جمهور دارای مشروعیت به صحبت مقتدرانه بر آنچه آمریکایی ها باید انجام دهید به منظور ایمن و بسیار واقعی و مشروع سوال در مورد چگونه به منظور بالا بردن رئیس جمهور به کار گرفته است, این بحران با توجه به این که او در انتخابات در ماه نوامبر” Kreiss گفت WaPo در مارس 17 گزارش پرداختن به مبارزات انتخاباتی آگهی فشار.

Laxalt نوادا سارنوالی به بیان یک موقعیت مشابه.

“زمان حمله به رئیس جمهور در میدان نبرد متحده است بد است. اگر آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد و سپس شما نام محل. من فکر می کنم که آن را انجام حق دوم این است که ظالمانه” او گفت: DCNF.

در ضمن مخفف را McGowan نیز ایجاد یک صورت فلکی از وب سایت های خبری محلی است که عمل به عنوان مترقی اسلحه هدف قرار دادن رئیس جمهور و سیاست های خود را.

McGowan دیجیتال تولید کننده برای اوباما برای آمریکا در سال 2011 و مالک پشت مخفف مطرح شده حداقل 25 میلیون دلار از ثروتمند لیبرال برای ایجاد یک شرکت رسانه ای به نام پیک Newsroom که طراحی شده است برای ارائه اطلاعات مطلوب به دموکرات ها. پیک است نورد از روزنامه ها در نوسان متحده برای مقابله با آنچه که موسس آن معتقد است جناح راست چرخش در Facebook و سراسر حوزه دیجیتال.

همراه با پیک اتاق خبر McGowan گزارش شده است که ایجاد ویرجینیا زغال اخته و آریزونا مس پیک, در میان دیگران است که انتظار می رود به رول در میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا, ویرجینیا و ویسکانسین همه میدان نبرد متحده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de